RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Modestas Vaišnoras

Modestas Vaišnoras atleistas iš darbo

Žurnalistas ir komikas Modestas Vaišnoras vakar buvo atleistas iš darbo - reklamos kompanijos "DDB Vilnius", kur buvo "kūrybininkas" arba, kitais žodžiais tariant, pačiu savimi.

Modestas Vaišnoras - vienišas TV rinkoje

Komikas ir reklamos agentūros "DDB Vilnius" kūrybininkas Modestas Vaišnoras dar nežino, ar pratęs karjerą televizijoje nuo rudens sezono.

Modestas Vaišnoras ant scenos atsiėmė Pareigytei pasakytus žodžius

Šį vakarą Vilniaus klube "Tamsta" vyko paskutinis prieš vasarą komikų stendaperių pasirodymas. Galbūt tai buvo "Du kavos" organizuojama "Tribūna", galbūt laidos "Humoros klubas" nefilmuota versija.

Modestas "Pareigytės skandalas" Vaišnoras myžo iš valties

Dangirutis praneša, kad užvakar, šeštadienį, Politiškių ežere Utenos rajone pastebėtas žvejojantis komikas Modestas Vaišnoras. "Buvo apsirengęs "maike" su Lietuvos vėliava, sėdėjo kartu su žilagalviu draugu. Kažkur jis man matytas. Anyway, po kelių minučių žvejybos Modestas atsistojo ir myžo iš valties. Be to, per kokį pusvalandį jam neužkibo nė viena didesnė žuvis".

Action-reaction

Buvęs leftistas, dabar konservatorių pižonas Algis Ramanauskas ir Justas Mamontovas parodijuoja Karolio Jachimavičiaus ir Modesto Vaišnoro stendapus juos perpasakodami groteskiška maniera.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.