RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Literatūra ir Ko.

Modestas Vaišnoras kanklėm varė be gailesčio

Buvo pirma mano diena žurfake, kai pirmą kartą pamačiau Modestą Vaišnorą. Buvau ką tik susipažinęs ilgus plaukus devėjusiu Romanu Salimovu, tai reiškė, kad rokenrolo dvasia gali šitose vietose gyventi, ir visa pirmakursių govėra traukė kažkur pavalgyti ar atsigaivinti.

Paulius Rymeikis komunikuoja 10 Ne

Paulius Rymeikis yra reklamos agentūros "Box" kūrėjas, reklamos puslapio "Dansu" rašytojas ir kultūros saito g-taskas.lt redaktorius. Šiandien jis dalyvauja "Uroboro" rubrikoje 10 Ne.

<--break->

***

Mergina su suomišku peiliu

Mečys Laurinkus parašė romaną. Nieko apie pilietinį šaltąjį karą tarp valstybininkų ir nevalstybininkų ar šnipus, apie pokario Sibire ir Lietuvoje vykstančią istoriją su lietuvės ir azerbaidžianiečio dukra Elektra pagrindiniame vaidmenyje. Vadinas "Elektra", išleido "Baltos lankos"

Kuriama agentūra "Baltas batas"

Prieš gerą dekadą iš "Publicum" grupės reklamos agentūros "Love" pasitraukę direktorius Maksimas Kuzminas ir kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas jau kuria naują agentūrą ir renka jai kolektyvą. Dirbti jie ruošiasi pradėti jau po Naujųjų, prie jų tikriausiai prisijungs ir dalis iš "Milk" išmestų darbuotojų.

Publikos juokas išryškino komikų humorą

Per 58 minutes buvo rezervuoti visi „Tamstos“ staliukai į vakarykštį „Humoro klubo“ komikų atsistojėlių pasirodymą, nuo scenos paskelbė žinovas Paulius Ambrazevičius, kuris, kaip pats sako, panašus į Kauno areną, šlykštus iš išorės ir bjaurus iš vidaus. Į Andriaus Mamontovo koncertą – per dvi dienas.

"Love" mygs jaunimą negerti

Reklamos agentūra "Love" gamins reklamą, kuria jaunimas bus raginamas negerti. Agentūros kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas patvirtino, kad tokia reklama bus kuriama, tačiau daugiau nekomentavo.


Mūsų duomenimis, užsakovas yra Vilniaus miesto savivaldybė, o reklamą įgyvendins vaizdininkų duetas "Twodicks". 

Blangžda štrieja

Kai iš „Obuolio“ gavau Giedrės Bružienės pirmąjį romaną „Ilja. Paliesti dievą“, dėl viršelio kičiškumo sunerimau. Bet viršelis – tik gėlytės ir drugeliai. Dar daugiau nerimo sukelia net trys miglotos citatos romano pradžioje, o toliau įtarimai pasitvirtina – kūrinys pilnas užaštrintų manieringumų, siužetas skystas, su karmomis ir kitomis raganomis.

Stasys Šaltoka važinėja po Pietryčių Aziją

Rašytoja Gabija Grušaitė šiuo metu rašo knygą apie tai, kaip jos personažas Stasys Šaltoka važinėja po Pietryčių Aziją.

Zita Čepaitė: "Aš visada sakau tiesą"

Šiandien Vilniuje, prekybos centre "Panorama", per knygyno "Pegasas" suorganizuotą mini knygų mugę, buvo pristatyta rašytojos Zitos Čepaitės apybraiža apie jos ir kitų lietuvių gyvenimą Londone ir Anglijoje.

Raibys atstovėjo

Vakar Vilniaus klube "Tamsta" komikas atsistojėlis Domas Raibys atstovėjo kokią valandą per pertraukų ir prajuokino pilną salę publikos - visi staliukai buvo rezervuoti. Pasirodymo datą jis suderino su savo gimtadieniu.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.