RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Komentaras

Vagių partiją sudaro vagys

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.

Kūrinys yra idėja

Visokie kaukėti anonimai, bijantys parodyti savo veidus, pastaruoju metu ypač aktyviai bando pateisinti intelektines vagystes, nes neva pavogus mokslininko idėją jis nukenčia, o kai pasidarai kopiją kūrinio, niekas nekenčia. Pavogi iš mokslininko idėją, jis tos idėjos nebeturi, o kai padarai kopiją, originalas išlieka. 

Stebintojas Salamakinas

Kada pradės rotuot Seimo etikos komisijos kėdę arba apskritai panaikins? Konservatorių ir socdemų etikos supratimas skiriasi, tačiau tai komisijai vadovauja socdemas, reiškia, dominuoja socdemų agenda.

Dar kartą – rusai nebūtinai yra komunistai, komunistai nebūtinai rusai

Lietuva siekia, kad pasaulyje būtų pasmerkti komunizmo nusikaltimai. Nors pati liustracijos nesugebėjo įvykdyti. Nors to pasmerkimo siekiantyje nemato marksizmo šaknų komunizme ir socialdemokratijoj. Ir netgi Rusijoje ieško ne komunizmo, o pačių rusų. Neva visi rusai yra komunistai.

Ar Lietuvos valstybė yra stipri valstybė?

Šis rašinys nepateko į "Atgimimo" puslapius, nes buvo ne visai tai, ko tikėjos redaktorius. Gavos mano politinė programėlė.

Socdemų Vyriausybė

"Naujieji mokesčiai mažintų socialinę atskirtį", šią savaitę apie prabangos ir kitokius progresinius nelygių sąlygų mokesčius kalbėjo Seimo pirmininkė, socialdemokratė Irena Degutienė.

Nacionalizmas - tai bendruomeniškumas

Pastaruoju metu nuraibuliavo laikraščių puslapiai po istoriko Bernardo Gailiaus kalbų, kurios kupinos keistų įsivaizdavimų ir ketvirtojo dviračio atėjimo.

Pvz.:

Savaitės įvykių apžvalga. Jei nedrausit, prasigersiu!


Uf, kadangi savaitės komentarą rašau po ilgos pertraukos, tai šiek tiek ne į ritmą – praeitą savaitę šeštadienį, šią – pirmadienį. Atsiprašau galvojusių kitaip.

Savaitės įvykių apžvalga. Ir lietuvis, ir afrikietis turi veidą su nosim, susinaikinkime

Artūras Zuokas šiandien savo feisbuko puslapy publikavo Afrikos ir Pietų Amerikos vėliavų rinkinį, kurios panašios į Lietuvos. „Mūsų vis daugiau“, prirašė. Panašios vėliavos, ir ką? Jo fanai greitai pasigavo mintį: „Būtent todėl Lietuvos vėliava turi būti Vytis“. Nes skurdas jiems sukelia gėdą. Nes Afrikos valstybės nevertos pagarbos.

Prižiūrėjęs vaiką Laučius nebegali būti vyru

Laučius šiandien peza apie vyro lytį. Įsitikinęs, kad savo prigimtį dar reikia padabinti visokiais atributais. Vienintelis, kurį įžvelgiau, eit į karą. Ar Laučius buvo kare? O nusišnekėjimų iš jo - nors į vagoną krauk. Klausia Laučius:

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.