RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Sportas

Eksperimentalija

Rašičius metė kaire ranka nuo riešo ir gavo bloką, Valančiūnas sukosi į kairę ir tai pataikė, tai ne, Samardžiskis kaire įšveitė kablį, o Dambrauskas kaire ranka įsuko reversų lay-upą.

Erzelis

Valančiūnas įmeta su bauda, rezultatas jau „Ryto“ naudai, „Rytas“ atsipalaiduoja, „Šiauliai“ įmeta kelis taškus iš eilės, „Ryto“ lietuvių veiduose atsiranda erzesys. Po keliolikos minučių Jonas vėl įmeta su bauda, vėl apie plius du tris bendrai, vėl „Šiauliai“ persveria į savo pusę, vėl Jonas, katelynas ir Babrauskas raukosi.

Kiek tavyje trenerio?

Tai turėjo būti nuobodžios rungtynės įtampos mėgėjams ir įdomios rungtynės mėgstantiems dėjimus ir pasus per nugarą. Pirmoj pusėj Samardžiskis dar pagalvojo prieš atiduodamas pasą po krepšiu laisvam išlindusiam Jomantui, kuris pastaruoju metu ten baigia įsikurti jaukų kampelį.

Persilaužimas. Manau.

Trečias VTB ketvirtfinalio rungtynes prieš „Chimki“ „Rytas“ pradėjo Rasičiaus layupu, o baigė Rediko lobu Valančiūnui, ir skirtumas tapo 25 taškai vilniečių naudai. Ar gali būti geresnės rungtynės? Gali.

Varžybos krepšininkus užklupo nepasiruošusius

Seibutis užvakar pareiškė, kad dabar „Ryto“ laukia dvi rungtynės išvykoje, bet jeigu jie būtų laimėję šiandien, tai būtų važiavę namo. Reiškia, „Rytas“ buvo nusiteikęs šiandien pralaimėt. Tipo, prieš „Chimki“ du kartus laimėt neįmanoma. Arba jie nepasiruošę.

Žiūrovus – iš aikštės

Nors „Rytas“ pusę rungtynių praufonautino, Nižnij Novgorodą įveikė. Paleido Katelynas tritaškį, kai „Rytas“ pabaigoj atsilikinėjo, o Rice'as sumetė dvi baudas, kai komanda pirmavo tašku, bet jie ir buvo vieni didžiausių ufonautų.

 

Nepatenkintiems „Ryto“ žiūrovams kompensaciją išdalino Džikičius

Vakar pirmoj pusėj prieš Kėdainius „Rytas“ vienu metu buvo trise laisvi po krepšiu. Bet jiems pasirodė, kad tai per paprasta, ir jie nuėjo toliau laužt sunkaus darbo ir išpuoselėto komandinio žaidimo.

 

Greičiau patobulėt

Šiandien „Ryto“ rungtynėse prie šiemet juos įveikusį „Rūdupį“ Džikičius anksti į aikštę leido Dilį, o vos pamatęs, kad Šeškus išleido jaunąjį Ivanauską, iškart pasiuntė į aikštę jaunąjį Rediką, tačiau rėkė trenerakas ne mažiau nei per Eurocupą ar VTB.

Rašičius dovanoja jums lay-up'us

Antram kėliny Džikičius pademonstravo jam būdingą bravūrišką pasitikėjimą savimi ir į aikštę išleido ne tik dėl Samardžiskio traumos daugiau žaidimo laiko gausiantį Dilį, bet ir Dambrauską su Rediku. Tai buvo teiginys, kad šitie, Minskas, dvidešimties taškų neatsižais.

Galva į sieną

Blokas, kurį gavo Babrauskas paskutinę rungtynių sekundę, yra geriausias pavyzdys šiandieninio „Ryto“ žaidimo prieš Spartaką. Aviniškas daužymas galva į sieną, kol žaidimas vyksta kažkur kitur. Va, kaip Docas Riversas – atrodo, kad rėkia ant Rondo, bet iš tikrųjų tik vaidina trenerį.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.