RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kinas ir TV

Mums reikia pakalbėt apie režisierę

Vakar man pagaliau pavyko pamatyti prievartautojo Romano Polanskio filmą „Skerdynės“. „Kino pavasaris“, turbūt iš siekio pavadinimą padaryti kuo mažiau susietą su veiksmo filmais, išvertė kivirču. Dar arbatėliškiau ir miesčioniškiau būtų jį verst „Nesutarimu“, o intelektualines aukštumas būtų galima pasiekt su „Diskusija“.

Kas neskaičiuoja, tas vėžio neturi

Ką kritikai rado Jonathano Levino „50/50“?

„Ryto“ mašina veikia, reikia tiuningo

Netikiu, kad Rašičius žaidžia 100 procentų susikaupęs. Nebent tas jos 100 procentų iš tikrųjų yra 60 ir jis nežino apie kitus procentus. Šiandien BBL ketvirtfinalio pirmose rungtynėse jis pradėjo lėtai ir vėl iš metro nuotolio pasus nezgrabnai atidavinėjo. Pradžioje nesiorientavo ir iš metro atidavinėjo pasus niekam, pražiūrinėjo progas mest. Ir nors pataikė tritaškį, kai Valančiūnas mojavo po krepšiu, niekaip neįrodys, kad mesdamas iš tritaškio esi taiklesnis negu dėdamas.

„Nekaltų žmonių žudymas yra nuobodu“

 

Vakar „Kino pavasaryje“ įvyko ir lietuviško filmo premjera. Giedrės Beinoriūtės dokumentinis filmas „Specialistė“ dalyvauja „Trumpame konkurse“.

Bežodė – geriausia trasa sinefilui treniruotis

Vakar vos keliolika žmonių susirinko į po pietų rodytą bežodžių trumpametražių „Kino pavasario“ filmų seansą. Neatėjusieji kai ką prarado, kai ko ne.

Iš gyvenimo kino salėje

Vakar „Kino pavasaryje“ buvo parodyta pirma dalis trumpametražių konkurso filmų, tarp jų ir du lietuviški, kurių vienas beprasmis, o kitas chaotiškas.

[Recenzijose vis dar pilna spoilerių, buvo ir bus].

Vienišumą renkatės patys

Vakar „Kino pavasaris“ šastelėjo trumpametražių Lietuvos filmų premjerų. Beveik visi su lietuvių kinui tipiška prasta artikuliacija, ką kalbėt apie akcentus akcentėlius. Perspėju, šioje recenzijoje daug kur atpasakoju siužetus, nes vien iš pasakymo „Valdžia/režisierius padarė blogai“ niekas neaišku.

Pirmieji maratono kilometrai

Šeštadienį pradėjau „Kino pavasario“ sėdėjimo maratoną. Turiu iškart perspėti, kad visuose atsiliepimuose bus spoilerių, kadangi man rūpi ne patraukti pažiūrėti kažkokį filmą ar padėti atsirinkti puošmenas jūsų tapatybei, o pasiekti, kad Lietuvoje būtų pastatytas pasaulinio gerumo filmas.

„Subtilumas“: susipažinimo istorija

Nuo šio savaitgalio Lietuvoje rodo debiutinį Davido ir Stephane'o Foenkinosų filmą „La Delicatesse“ („Subtilumas“) su Audrey Tautou pagrindiniame vaidmenyje ir jis yra toks, kokio galite tikėtis iš Audrey Tautou.

Tačiau Havajai vis tiek yra kurortas

„The Descendants“ šiaip tai yra ne paveldėtojai, o palikuonys. Arba atžalos. Medžio šakos būna descendant, tai struktūrinis, abstraktesnis nei teisinis terminas. Taip išvertė Alexanderio Payne'o filmo su George'u Clooney pavadinimą.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.