RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Žiūrovus – iš aikštės

Ne vienintelė proga hustlint. (BC Lrytas nuotr.) 

Nors „Rytas“ pusę rungtynių praufonautino, Nižnij Novgorodą įveikė. Paleido Katelynas tritaškį, kai „Rytas“ pabaigoj atsilikinėjo, o Rice'as sumetė dvi baudas, kai komanda pirmavo tašku, bet jie ir buvo vieni didžiausių ufonautų.

 

Katelynas pradėjo gerai – irgi tritaškiu – bet jau pirmam kėliny bandė nueit pailsėt, kai nulėkęs į aikštės kampą stoguot tritaškio, išbėgo už aikštės ribų. Ir liko ten stovėt, neskubėjo grįžt į gynybą, stebėjo, kaip Novgorodas nepataiko. Tačiau čipsų nespėjo užsisakyt, rusai nepataikė, o Mindaugo kolegos atsikovojo kamuolį.

 

Rice'as – dar blogiau. Pradėjo vienu iš savo unikalių lay-upų, kiekvieną kartą kitokių, tik ant lanko šokinėjantį kamuolį jam numušė, o paskui pradėjo visus šaldyt, kai Novgorodo soduose gaisrus reikėjo kelt. Veržėsi negerbdamas varžovo, tai gavo porą blokų, o kai viduryje prarado kamuolį ir priešininkai nubėgo „Ryto“ baust, jis eidamas pėsčiomis skėryčiojosi su teisėju. Bėk į gynybą, tu, grybe bobausi!

Ketvirtam kėliny with the game on the line Tyrese'as įmeta lošdamasis atgal po kontakto, labai sudėtingą metimą. Ima pešiotis maikes ir eiti dar lėčiau, taip lėtai lyg eitų į parką, magą ant peties užsidėjęs, saulės atšvaitais grožėdamasis. Viskas, tipo, jis cool kaip šaldiklis, jis patriarchas ir generolas, pirmasis žmogus, Mozė ir Nojus. Koks dar cool! You have to be hot! You have to care every minute of it! Kas nori pažiūrėt rungtynes, o ne jose dalyvaut, tegu sėdi ant suolo arba tribūnose!

Na, bent pabaigoj jis susikaupė, bet turi susikaupt dažniau. Džikičius jo nesukaups. Kiek bandė jį perlaužt būti karštam, kiek belaikė ant suolo, tiek jam nesigavo. Rice'as pats turi suprast, kad kartais per skersai deda.

 

Katelynas irgi įdomus. Po švilpuko jis eina eina kur nors, tik šast, kažkas galvoj įsijungia, supranta, kad eina ne ten, kur jam reikia, tada apsisuka ir traukia į reikiamą vietą. Post-upino šiandien daugiau negu naudojos greičiu, savo pranašumu. Du kartus pastebėjau jį postupinant, abu kartus jam paliko erdvės veržtis metimui kaire ranka. Kaip ir Jomantui. Tačiau kartą Mindaugas pasiėmė kamuolį ir nusivarė kamuolį kaire ranka link krepšio, kur metimas nebuvo pats geriausias, tačiau iš netikėtumo Novogorodas subaudavo. Bravo.

Kas šiandien buvo gražaus, tai taug catch and shoot. Be Katelyno tritaškio iš pradžių Seibutis įšveitė tokių porą po buko bakstelėjimo per veržimąsi, vieną Babrauskas. Seibutis šiandien apskritai nesivaržė ir radęs menkiausią progą ėmėsi iniciatyvos, kas yra gerai, bet antroje rungtynių pusėje pataikė labai mažai, kas yra blogai. Ne pats stipriausias varžovas su ne pačia kibiausia gynyba jam paliko daug erdvės. Sąlyginai. Ne laisvas mėtė, bet vis vien protingai.

Aišku, kai jis nuo savo ūselio ketvirtą kartą iš eilės nepataiko, automatiškai siūlosi išvada, kad reikia pabandyti iš kitų vietų. Iš kitos pusės, jeigu mėtai iš tos pačios vietos, pradedi geriau orientuotis. Nepataikė. 31 proc. „Rytas“ mėtė dvitaškius, prasčiau nei tritaškius.

Valančiūnas irgi pradėjo bakstelėdamas trumpą iš po krepšio, tačiau gynyboje žaidė taip atsigavęs, kad yra dienos hustleris. Blokavo du tritaškius, ėmė kamuolius, kai reikėjo ir sumetė abi baudas gale, kai „Ryto“ buvo vos du taškai. Tačiau vis dar turėjo berazumiškumo – paėmė kamuolį, blokavęs tritaškį, ir nors dar buvo likusios kelios sekundės, metė iš savo aikštės pusės. Rusai net spėjo patys kažką pamegzt. Gynyboj paskutinę minutę visai be reikalo ėmėsi iniciatyvos likti prieš gynėją. Kartą prieš tai likęs prieš gynėją nusprendė atsikeist su kolega, nors tas kolega buvo velniai žino kur, tai rusas liko visiškai laisvas prie tritaškio ir pataikė. Gerai, kad bent Novgorodo kamuolių nebuvo ant lanko šokinėjančių po „Ryto“ pražangos, nes Jonas būtų nuo suolo bėgęs jų numušt ir gavęs techninę.

Po dviejų greitų Jono pražangų jį pakeitęs Samardžiškis žaidė labai susikaupęs ir dažniausiai patikimai – rinkos kamuolius, atidžiai žiūrėjo savo žmogų, net įmetė vieną puskablį kaire ranka, gavęs kamuolį iš Rice'o eisme. Tai turi būti pabrėžta – Rice'as įsuko kamuolį eisme. Kitą kartą kaire ranka Peja metė kažkur, todėl kamuolys lanko nelietė. Sužaidė Peja tvirtai, tai Džikičius Valančiūną visą antrą kėlinį ant suolo pralaikė.

Kitas dienos hustleris – vėl Jomantas. Nors pražiūrėjo kelias progas veržtis į nepatogią pusę (gal jis apie tokią galimybę apskritai nežino, a?), tačiau pritraukė ant savęs septynias pražangas purvo ir vienoj atakoj įmetė tritaškį visiškai ištiesęs ranką. Skubėt reikėjo, aplinkybės spaudžia. Tai suteikia daug erdvės pamąstymams ir koks kitoks jis gali būt. Ir gynyboj savęs netaupė.

Babrauskas irgi paufonautino. Išlindo visiškai laisvas prieš krepšį, bet nebuvo pasiruošęs tokiai rungtynių eigai, tai bandė kamuolį prarast, bet tas nesigavo ir galiausiai susigrizbęs metė iš po krepšio ir uždirbo pražangą.

Dilys vėl bėgo nesižvalgydamas kaip vežimą tempiantis arklys, o kartą puolime nepastebėjo visiškai laisvo šalia likusio Seibučio. Stovėjo Vilma viršuje trajako, Seibutis - šalia jo per porą metrų. Sužaidė pikenrolą su Rice'u Dilys ir išlindo veržtis, prie jo du žmonės, jam net minties nėra pažiūrėt, kad gal Seibutis laisvas.

Rasičius pradėjo gerai ir įmetė du dvitaškius, pirmus „Ryto“ keturis taškus iš sau neįprastų padėčių, vieną netgi po kontakto, trečiam kėliny grįžęs dar pridėjo tritaškį ir tada liko toks patenkintas, kad nebežiūrėjo aplinkybių ir apylaisvio Valančiūno šalia jo po krepšiu.

 

Prieš CSKA po tokio žaidimo pergalės nebūtų. Nebent prieš „Žalgirį“.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.