RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

"Vieta" - su pretenzija į nepretenzingumą

 

Šiandien Vilniuje, Šv.Ignoto gatvėj, už sunkiai pastebimų durų pradėjo veikti nauja, hm, kavinė pavadinimu "Vieta". Ją ne tik pastebėt sunku, bet nežinančiam sunku ir suprasti. "Vieta. Užeikit" kreida užrašyta. Na, bet jie duoda valgyt, o valgyt aš mėgstu.

Viduje - iš Vilniaus judesių man žinoma Milena, jos kolegė, modernus interjeras ir kelių vienetų meniu. Interjeras modernus, nes atsainus kaip trečios kartos loftininko, vietom net grubus ir su senoviniais daiktais, kokius tėvai naudojo. Įsivaizduojat vietą Berlyne? Apšviesta lemputėmis, kėdės įvairios, grietinės indelis baltas su mėlynu apvadu, stalai su baltom staltiesėm, tik vienas popierium aptrauktas. Galbūt tyčia combo breikeris, kad nebūtų vientisumo, galbūt staltiesių neužteko. Aš sėdu ant minkšto fotelio prie to su popierium, ant kurio ranka surašytas meniu, ir žiūriu į virtuvę. Ji matosi iš ten.

Išsirinkau nuo sienos moliūgų sriubos už 4 litus ir kišo su varške ir lašiša už 10, neišsirenku canneloni su varške ir špinatais bei cukinijų blynelių. O tų nežinia, ar jiems būtų pavykę sukrapštyti. "Produktai baigės", sakė Milena ir negalėjo pasakyti, kelintas aš šiandien klientas. Jų buvo daug.

Moliūgų sriuba - vienas iš tų naujų hip maistų, kurie taip perėjo per Lietuvą, kad ją gamina net žmonės, į naminius gyvulius žiūrintys kaip į naujovę, kuri sugriaus pasaulį. Moliūgų sriubą merginos, dar nelabai susirikiavusios kuri ką daro, patiekė lėkštėje, su balta duona, kuri yra iš parduotuvės, bet bent ne ciabatta maksiminė. Sriuba tiršta ir su moliūgų sėklom, moliūgai sutrinti.

Užkandžio dydžio kišo gabaliukas apkaišytas hipiausiu maistų dalyku rukola, tarp žalių salotų lapų. "Tikrai norit kišo? Jis labai sūrus, nes lašiša sūri", prieš tai manęs klausė Milena. Sūrus, dar su alyvuogėm, lengva sluoksniuota tešla ir lašišos skiautės. Grietinė prie jo tiko, bet jo tiek mažai, kad tik vegetaras gali pavalgyti. Merginos sakė, kad tai vegetariška vieta, ta "Vieta", o patiekalus galvojo virėjas Vytas.

Užgėriau viską nemokamu vandeniu. Vieta turi perspektyvos, jei duoda vandens už dyką. O ši vieta dar ir turi alkoholio licenziją, kitaip nei panašaus tipo Piccolo Canopi. Bent neturėjo, kai paskutinį kartą ten buvau.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.