RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Tomas Ramanauskas

Kuriama agentūra "Baltas batas"

Prieš gerą dekadą iš "Publicum" grupės reklamos agentūros "Love" pasitraukę direktorius Maksimas Kuzminas ir kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas jau kuria naują agentūrą ir renka jai kolektyvą. Dirbti jie ruošiasi pradėti jau po Naujųjų, prie jų tikriausiai prisijungs ir dalis iš "Milk" išmestų darbuotojų.

"Love" mygs jaunimą negerti

Reklamos agentūra "Love" gamins reklamą, kuria jaunimas bus raginamas negerti. Agentūros kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas patvirtino, kad tokia reklama bus kuriama, tačiau daugiau nekomentavo.


Mūsų duomenimis, užsakovas yra Vilniaus miesto savivaldybė, o reklamą įgyvendins vaizdininkų duetas "Twodicks". 

Žinių ekonomikos nebus

Sekmadienio įvykių apžvalgoje dalyvauja perdirbtas madas pristatanti žurnalistė, popiežius ir kontraversiško pavadinimo žurnalas.

MTV D-Day: Diena, kai atsikovojome Lietuvą

MTV gimtadienis yra kilnojama šventė. Kartais jis rugpjūčio 19 dieną, kartais spalio 23. Kaip tas jaunuolis, kuriam MTV jaučiasi įsipareigojus iki grabo lentos (bet tik iki tol, kol jis jaunas, jeigu jis norės žiūrėti publicistinę politikos laidą, jį paliks ir išsižadės), negalintis apsispręsti.

Ar įmanoma šioj šaly gauti normalios kritikos?

Prieš kiek čia metų Lietuva nusprendė, kad norint būti konkurencingiems, mums nereikia nieko pardavinėti tik suteikti sau kažkokią savybę, kurios vertinimas gali labai skirtis. Kas vienam labai drąsu, kitam tik niekingai bailu. Sukišom į tai daugybę milijonų, nors programą palaiminusios Vyriausybės vadovo vieno iš komunikacijos skyrių skyrelių vadovas Laurynas Bučalis pripažino, kad įvaizdis priklauso nuo darbų. Tad ką jis visą laiką darė? Dirbo darbą, kurį suprato esant prastu ir kvailu?

Padėvėtos dainos

Savaitės įvykių apžvalgoje analizuojamos tektoninių plokščių migravimo tendencijos.

Nesėkmės fenomenas

Praeitą savaitę „Delfi“ (na, bent vieną tvirtą įsitikinimą jie tai turi) paskelbė tyrimą apie lesbietes ir jų pritapimą darbe. Viena skundžiasi, kad ją nervina „visas tas heteronormatyvumas“ (jūs jau matote, kaip ji įsivaizduojamai braukdamasi nagais veidą pasakoja savo draugeliui), kitą nervina, kad ji prisipažino lesbijaujanti ir dabar visi ją traukia per dantį.

MTV neturi programų vadovo

MTV nėra programų vadovo. Tai paaiškėjo MTV publicistei Justinai Žuklytei paneigus informaciją, kad juo taps Tomas Ramanauskas.

TOP5 - žmonės, kurie nepanašūs į save

Žmonės, kuriems sunku gyventi tirpstant minioje.

Selebričiai - amarai, Uroboras - boružė

Šiltas savaitgalis į gatves išviliojo šešis selebričius. Pristatome juos mačiusį Borisą.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.