RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Tamsta

Atodūsių siūlės

Šiandien „Tamstoje“ Jurga Šeduikytė-Bareikienė sirenino apie drakonus, sraiges, šešėlius ir kitokius biškį pagoniškus, biškį mitologinius dalykus, kurie elektros nematę. Dvi valandas truko jos laiku prasidėjęs pusiau akustinis koncertas ir nepavargo vaikinų rankos laikyti apkabintų merginų lyg tai būtų vakaras prie židinio ir jų draugės būtų „to vertos“, nes Jurgos muzika yra romantiška.

Markas Palubenka: „Biškį esu egoistas“.

Vakar „Tamstoj“ grojo antrą karjeros pusmetį įpusėjęs indie muzikantas Markas Palubenka. Lyriškas, dažnai su skausmu veide, uždaruoliškai linguojantis per rokavus pragrojimus, bet kartu ir gyvas.

Jei „Žalvarinis“ dainuoja apie eketes, reiškia, apie nekaltybę

Vakar klube „Tamsta“ ne sausakimšai, bet ir ne tuščiai salei (vien Marijonas Mikutavičius dešimt žmonių atstoja, žmonės tai jaučia, aplink jį erdvės padaro, kad jis galėtų laisvai galva kinkuot), akustinį koncertą grojo folkroko grupė „Žalvarinis“.

The Post: "Planavom bandyt toliau nei Lietuva..."

Per vidurį koncerto grupės „The Post“ koncerto klube „Tamsta“ ant scenos užsirioglino girtas zombis. Kai koncertas baigėsi, o į grupės kambariuką įėjęs Zienka skelbėsi vėl turįs mėgstamiausią grupę Lietuvoje, vokalistas Art G (Artūras Gaidelis) kalbėjo, kad zombis sakė tiesą. „Tamsta“ buvo apytuštė, į ketvirtą per visą istoriją grupės koncertą susirinko apie 30 žmonių. Nors paklausyti buvo ką – tos dainos, muzikaliosios, - „Inside of you“, „Closer to me“, „She's the one“, „Greed“, -kur Artūras dainuoja, o ne linguoja, tikrai gali juos išsukti ir iš Lietuvos.

Raibys atstovėjo

Vakar Vilniaus klube "Tamsta" komikas atsistojėlis Domas Raibys atstovėjo kokią valandą per pertraukų ir prajuokino pilną salę publikos - visi staliukai buvo rezervuoti. Pasirodymo datą jis suderino su savo gimtadieniu.

Raibio filmas: Trūsikai žudikai

Šią savaitę Lietuvos kino gelbėjimo rubrikoje "Mano filmas" dalyvauja komikas nuo Švėkšnos Domas Raibys. Čia jo idėja filmui:

Laimėkite du bilietus į Jazzu ir Leono Somovo koncertą

Gruodžio 10 dieną, klube "Tamsta" vyks šiemet MTV geriausiais atlikėjais Baltijos šalyse pripažintų Jazzu ir Leono Somovo koncertas. Jūs galite laimėti du bilietus į šį renginį.

"Kino pavasaris" palaikys žarijas

Nuo rugėsėjo 24 dienos klube "Tamsta" kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį "Kino pavasaris" organizuos muzikos ir kino projektą. Prieš rodomo filmo seansą skambės gyvai atliekami, prie filmo nuotaikos derinami ir iš filmo garso takelio žinomi kūriniai.

"Brass Bastardz" filmuoja klipą, leis albumą

Projektas-grupė "Brass Bastardz" šiuo metu filmuoja klipą vienai savo dainai ir ruošiasi leisti albumą. Tai papasakojo grupės vadybininkas Ištvanas Tomašas.

"Du kavos" grįžta rugsėjo 6

Komikų, žurnalistų ir blogerių sueiga "Du kavos" savo veiklą stendapų baruose atnaujins rugsėjo 6 d. klube "Woo". Tai papasakojo "Du kavos" renginių organizatorius Martynas Snieganas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.