RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Tadas Vidmantas

Iš gyvenimo kino salėje

Vakar „Kino pavasaryje“ buvo parodyta pirma dalis trumpametražių konkurso filmų, tarp jų ir du lietuviški, kurių vienas beprasmis, o kitas chaotiškas.

[Recenzijose vis dar pilna spoilerių, buvo ir bus].

Naujajame „Suicide DJs“ klipe „Sea boat“ skraido pingvinai

Nepriklausomas filmmeikeris Tadas Vidmantas kartu su grafikos dizaineriu Džiugu Valančausku sukūrė naują „Suicide DJs“ klipą „Sea boat“, kuriame pingvinai skraido, o katės nardo ir šiaip viskas nuteikia pozityviai melancholiškai.

I forgot my name, I‘m bastard

TV3 žinios, mano žiniomis, jau kokius metus nerodo vedėjų pavardžių. Turbūt kanalo vadovybė netiki, kad tie turi savo minčių, interpretacijų, profesinių tikslų. Juk yra kokia nors valdžia, valdžia surengia spaudos konferenciją, nueini, pasifilmuoji, pasidarai perdengimus, jeigu nepagauni, paskambini, viskas. Telpa į vieną post-it lapelį. Tam užtenka robotukų.

"Čili TV" plėsis

Šiandien "Čili TV" portale pasirodė du nauji personažai - "Riteriai". Tai Tado Vidmanto idėją išpildantys Timūras Augucevičius ("tas pats, kuris neatidavė modemo") ir Vilius Urbaitis. Algis Ramanauskas atskleidžia, kad personažų ir juos vaidinančių žmonių daugės.

Vilniaus padavėjų TOP 5

Penketukai, dešimtukai, dvidešimtukai - šiuolaikiniam žmogui reikia kažkokios vertybių skalės susvetimėjusiame pasaulyje.

Tadas Vidmantas užsiiminėja "chaltūrkėm"

Trumpais filmukais pagarsėjęs režisierius Tadas Vidmantas neseniai paliko reklamos gamybos įmonę "Magnet films" ir dabar yra laisvas kūrėjas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.