RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Stebintojas Salamakinas

Nuostabą kelia, bet ne nuostabus. 

Kada pradės rotuot Seimo etikos komisijos kėdę arba apskritai panaikins? Konservatorių ir socdemų etikos supratimas skiriasi, tačiau tai komisijai vadovauja socdemas, reiškia, dominuoja socdemų agenda.

Va, Adomėnas pasako "chunta", kas nėra asmenų įžeidinėjimas, tik Adomėno nuomonė apie jų padėtį. Etikos komisija jį svarsto už drąsą kurti ir pasmerkia. Taip pat opozicionierius Žemaitaitis išsitraukia "debilus" ir panašią leksiką. Ką sako Salamakinas?

"Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas lrytas.lt sakė, kad parlamentarams yra leidžiama griežčiau pasisakyti, „tačiau reikia jausti ribas. Negi mes dabar, kaip prieš 21 metus, imsime drabstytis purvais ir tokiais žodžiais? Juolab, girdint vaikams. Prie vaikų išviso nereikėtų kalbėti tokiomis temomis. Ir pats A.Kubilius moka pasakyti aštriai, tačiau visada reikia išlaikyti padorumą.“

O kur "būtinai svarstysim Etikos komisijoj"? Opozicijai galioja kita etika. Ką jau kalbėt apie Veselką. Jam galima ir paraginti žmones šaudyti, etikos komisija tyli.

 

http://www.lrytas.lt/-13268903271325487158-susitikime-su-moksleiviais-seimo-narys-r-%C5%BEemaitaitis-premjer%C4%85-a-kubili%C5%B3-i%C5%A1vadino-debilu-papildyta.htm

Linas J

Pati komisija yra totalus absurdas. Nes nesiremia jokia aiskia etika. O etiku yra labai daug ir labai skirtingu. Isivaizduoju kaip kure sita komisija: kazkas suprato, kad buna atveju, kai pagal istatymus nieko negali padaryt, viskas tvarkinga, bet per ziauriai pries zmones atrodo. Tokiais atvejais Salamakinas pagal savo ezoterine etika baudzia. Teisinguma Lietuvoj turetu vykdyti teismai, o ne komisijos.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.