RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Sportas

Nėra komandos

12 Lietuvos žaidėjų laimėjo prieš Didžiąją Britaniją 80:69. Nėra komandos, nėra vienas kito palaikymo ir tarpusavio supratimo. Didelę dalį taškų Lietuva sumetė vienas prieš vieną, o kai britai paspausdavo kamuolys krisdavo iš rankų. Dažnai ir spaust nereikėdavo, nes pirmam kėliny apskritai mažai kas žiūrėjo į krepšį.

Balvonai

Balvonai - tai tokie žmonės, kurie atrodo lyg suprastų, kas vyksta, stovi kaip normalūs, bėga kaip normalūs, bet nežino, kur eina, todėl viską aplinkui laužo ir viską, ko imasi, sugadina. Dažniausiai kažką daro dėl vaizdo. Balvonai užpildo feilų kompiliacijas.

Labai nejuokinga gynyba

Darekai, o Darekai. Lawrynowyczius D. vakar prieš Latviją atrodė net komiškai, kai pabandė gintis nuoširdžiai. Makalavo rankom lyg nemokėtų plaukti ir būtų įmestas į vandenį. Ir puolime kartą atidengė draugišką ugnį, nežinodamas kur eiti, susidūrė su komandos draugu. Ujėj, koks nezgrabnas buvo. Tvirto žaidimo nugara į krepšį, kaip rodė prieš Slovėniją, vakar nerodė. Bet gali.

Krūva asmenybių

Bent du kartus Lietuvos rinktinė atrodė tvirtai - kai Jasikevičius atliko pseudo no luk pasą Jankūnui po krepšiu ir kai užspaudęs rusą kitą pats pelnė 5 taškus iš eilės ir pradėjo spurtą. Visą kitą laiką atrodė, kad rinktinė nori kuo greičiau eiti namo ir įsijungti Playstation.

Pasivaikščiojimas be pykčio

Vakarykštės draugiškos rungtynės ypatingoje vietoje su ypatingais svečiais iš Ispanijos dažnai atrodė gražiai, nes 14 šaunuolių gražiai atidavinėjo vienas kitam pasus lyg per treniruotę ir nesibaidydavo atsidūrę po krepšiu. Tik Robertu "Gremėzdu" Javtoku nepasitikėjo, nes jis savo didelėm rankytėm bijo užgaut tą mažą kamuolį, todėl dažnai meta lyg tais metais, kai jis buvo gimęs.

Dovydas Redikas: „Aš mėgstu gintis“

Jaunimo pasaulio čempionas Dovydas Redikas nusileidžia iš savo kambario „Šarūno“ viešbutyje į apačioje esantį „Stars and Legends“ barą. Čia jam „Lietuvos rytas“, į kurio dvyliktuką šiemet pateko, nuomoja kambarį. Braukia ranka per veidą, „Užsimiegojęs dar“, sako. 12 valanda dienos. Dovydas nieko neužsisako – jo dar laukia medicininė apžiūra.

Romanas Buršteinas: krepsinis.net pasidarė beveik krepšinio naujienų agentūra

Žurnalistas Romanas Buršteinas, aštuonerius metus redaguojantis portalą krepsinis.net, sako, kad orientuotis tik į naujienas nebuvo jo verslo planas, tačiau gavosi taip, kad 2002 m. perėmęs buksuojantį projektą su 300 lankytojų per dieną, 2008 metais jis pardavė daugiau nei 20 tūkstančių skaitytojų sutraukiantį portalą, kuris nustatinėjo toną visai krepšinio žurnalistikai. Epasas.lt grupė Buršteinui ir Dainiui Vanagui už krepsinis.net tuo metu sumokėjo septynženklę sumą. 

Amare respektina Griffiną

Amare Stoudemire'is savo dėjimais pažemino ne vieną talento želmenį, tačiau ir jį pribloškė tai, ką jis pamatė šeštadienį.

Komanda prieš asmenybes

"Žalgiris" šiandien "Lietuvos rytą" sumindė ir suėdė. "Ryto" žaidimas buvo padrikas, be dvasios, besiremiantis atskirais žaidėjais. Kaip kokios vokiečių ar prancūzų komandos. 14 metimų atlikęs ir tik tris pataikęs Khalidas El-Aminas tai geriausiai iliustruoja.

Jasikevičius be reikalo vargo

"Lietuvos rytas" rašo apie pirmąją sutartį su Jasikevičium. Tuomet įžaidėjui pagalbos ranką ištiesė ką tik susikūręs Vilniaus „Lietuvos ryto” klubas, pasiūlęs jam pirmąją profesionalo sutartį.

"Lietuvos rytui" įžaidėjo, kiek suprantu, nereikėjo, būtų ir taip sušelpę, todėl jis be reikalo vargo. Nenustebčiau, jeigu "Lietuvos rytas" prisiimtų nuopelnus ir dėl Jasikevičiaus tritaškių rinktinėj ir dėl jo patekimo į NBA.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.