RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Sportas

Čekovskis prieš Rubio

Kai pagalvoji, tai mes pralošėm prieš rinktinę, kurioje žaidžia tokie stori žaidėjai kaip aš, šitas Čekovskis. Geriau neturi. Storuliai dar žaidžia Naujosios Zelandijos, Portugalijos rinktinėse...

Nėr kantrybės, nėr nervų

Jeigu sumetam septynis taškus iš eilės, reiškia paskui dar iš eilės 33 įmesim, todėl galim nebežaist. Bet pala - varžovai tai žaidžia. O mama, pailsėt net per rungtynes normaliai negalima!

Atstovėsim

"Atstovėsim", nusprendė Lietuvos rinktinė ir nuėjo stovėt, kol makedonai puola savo puolimą.

Ar šitas dyzelis buvo turbo?

Rungtynių spektaklis prasidėjo nuo to, kad NBA čempionas sėdėjo ant suolo ir autistiškai lingavo į priekį ir atgal. Lietuviai pradėjo lyg atidarydami čempionatą ir staiga netikėtai centravo Kaukėnas, o Jasikevičius alley-oopsus pasavo Pociui. O teisėjai nusprendė, kad per krepšinio žaidimą liestis negalima.

Juodaodžių peniai

Mantas Kalnietis, kuris man po praeitų rungtynių atrodė subrendęs žvaigždystei, į rungtynes prieš prancūzus išėjo kramtydamas apatinę lūpą - dabar juodaodžiai atims iš jo vaiką ir žmoną.

O dabar išsitraukime peilius!

Kad tik Kalniečiui būtų daugiau gimtadienių per savaitę, jeigu jis sugeba ne tik prišaudyt tritaškių, bet ir iškišt sau nebūdingą pasą po pikenrolo atsidengusiam centrui, kai Kaukėnas ir Pocius bijo tai padaryt. Valančiūnas, tas centras, kuris visus metus Ryte praleido panašioj atostogų pozicijoj ir pažaisdavo tik su Jasikevičium, ir šiandien kelis kartus buvo išėjęs pasui priimti į viršų pakeltom rankų.

Javtokas nekaltas

Prieš Portugalijos ir Lietuvos rungtynes Rolandas Skaisgirys aiškino, kad rinktinei be kažko ten to ir to dar reikia laimės ir sėkmės. Todėl Javtokas yra nekaltas, kad žaidžia susikaustęs, nepataiko, švaisto kamuolius bet kaip, šalinas atsakomybės ir taip toliau. Jam tiesiog nepasisekė. Kaip ir Jasikevičiui, kuris praranda kamuolį, ir elgiasi lyg nieko nebūtų nutikę. Nepasisekė. Varžovai užbėgo priešais paso gavėją arba numatė, kaip jis varysis. Tu niekada nepagalvoji ir nepajauti, kad ranką ne taip ištiesei, kad paskubėjai mest, tau tiesiog nepasisekė. Iš esmės, tau nereikia žaist, išeini į aikštę ir loši. Jeigu kas, aplinka kalta. 

Atsigaukit

Šiandien Lietuva išėjo žaisti ne prieš Ispaniją, o prieš kažkokius baubus autoritetus. Ispanai greitai suardė visus įprastinius derinius, neleido mesti Kaukėnui, Jasaičiui iš kampo, o patys porą kartų pradžioj prametę laisvi, vėliau nubombino krepšį. Kad pergalė būtų saldesnė, Ibaka pabaigoje dar numetė porą atominių. Kažkas iš "Žalgirio" feisbuke rašo, kad nuo 31 sumažinom iki 12, tai viskas nėra taip ir blogai... Pergalė iš esmės!

Įspūdžio nepadarė

Lietuva prieš Turkiją buvo žiaurios rungtynės. Ypač rinktinės kapitonui Robertui Javtokui, kuris pašokęs į orą tokiu naiviu ir mielu veidu lipa į medį gauti stogo, kad negali jo nelaikyti rinktinės dvasia ir epochos krepšininkas. Kamuolį meta tiesiog į to raudono žiedo pusę. Pasuodamas tiek išsigąsta, kad bijo sustoti vidury baudos aikštelės ir šveičia jį į kampą, kur nieko nėra.

Priekis!

Vakarykščiame Lenkijos papurtyme Lietuvos komandoje atsirado šiek tiek komandos. Bent jau susikaupimu ir noru laimėti. Pocius žaidė protingai ir nors vis dar atrodė, kad veržtis jį varo su šautuvu, pasiveržęs ir pasikankinęs, iškišdavo vis geresnį pasą ir nepikntaudžiavo žaidimu. Kalnietis kiek pasimakalojo, kai jam reikėjo įžaidėjaut, bet puldamas vienas mėtė be klaidų.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.