RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Sportas

„Rytas“ suvalgė „Šiaulius“

"Lietuvos rytas“ šiandien prarado Samardžiskį, tačiau prieky likę Valančiūnas, Robertsas ir Katelynas prieš „Šiaulius“ turėjo mažai problemų.

 

„Ryte“, išjunkit žadintuvą!

„Focus!“, beveik kaip žaidėjui man suriko Aleksandras Džikičius, kai paklausiau konkrečiau pasakyt, ką jis nori komandos žaidime pagerinti. Vos „Rytas“ šiandien atsiplėšdavo nuo Nymburko, tie skirtumą greitai nupjaudavo nuo kokių dešimties iki kokių keturių.

Žalgiriukas atsipūtęs

„Žalgiris“ šiandien prieš „Panathinaikos“ išėjo atsipūtęs, nes pagaliau suprato, kad ne iš karvės žaidžia. Tačiau jeigu nenori hastlint prieš „Panathinaikos“, jie yra paruošę keletą juokų.

Žalgiris nepasirodė

Nepasirodė "Žalgiris", kaip sako. Išėjo visi užsihaipinę prieš seną varžovą naujomis sąlygomis - tai nebe 1986-i ir Sabas į aikštę neišbėgs. Ir ne vienas žalgirietis traukė nosį. Pūst nosį reikia, snobai, pūst į "Vytauto" rankšluostuką.

Ką čia dabar daryt?

Šiandien rungtynėse prieš "Galatasaray" Artūras Jomantas aršiai kovojo po krepšiais, net lindo centruot. Kamuolio negavo, tačiau turbūt toks buvo Džikičiaus planas pratampyt turkų gynybą po krepšiu, kad būtų lengviau Valančiūnui.

Puse kojos į pergalę

"Kas buvo geriausias žaidėjas?', klausiu Džikičiaus per spaudos konferenciją po "Cibonos" ir "Ryto" varžytuvių, jis vėl aiškina, kad neskirsto žaidėjų, kad komanda yra povandeninio laivo įgula, kuri jeigu skęsta, skęsta kartu.

Gražus komandinis žaidimas

Ir vis dėlto Valančiūnas yra juokingas. Bent kai nežaidi prieš jį. Kaip jis švenčia kiekvieną įmetimą ar bloką - po kiekvieno pasikeičia jo nuotaika. Perdavęs blogą pasą link krepšio kažkur nuo tritaškio, puolė graužtis rankas, pagal aistrą - iki alkūnių. Atlikęs viską tvarkingai grįžo į gynybą ambališka eisena "Haters gonna hate".

Futbolas negauna gyvenimo

Futbolininkai kartais tiesiog negali nesusipriešinę su krepšiniu. Štai Mažeikių klubo vadovai dar šiek tiek teisina Orlen, sako, kad ne pati bendrovė nusprendė skirti jiems pinigus, tiesiog krepšinis nugvelbė. Atėjo ir pasiėmė. Orlen nieko negalėjo padaryt.

Rusai kelia pavojų kvėpuodami

Niekas nekelia tiek pavojaus Lietuvai, kaip Rusijos pats egzistavimas. Jeigu rusas kvėpuoja, reiškia, kvėpuoja prieš lietuvį. Štai rusams aiškiai patiko "Give me a high five" gabalas. Padarė savą klipo versiją. Kažkas "Lietuvos ryte" tai pavadino kerštu. Juoką! Kerštu! Bet čia net ne parodija, čia mielas klipukas. Šiuo atveju simpatija yra kerštas!

Vidutiniška rinktinė

Vidutiniškas čempionatas su vidutiniška rinktine baigėsi. Finale nuolat pasimetę prancūzai vėl pasimetė ir pasidavė likus dviems minutėms, kai ispanai turėjo vos 14 taškų. O Lietuva taip ir nesužaidė labai gerai. Aš manau, kad jie atidavė ne viską.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.