RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Sportas

„Rytas“ dar per mažai transformeriai

„Lietuvos rytas“ atstovėjo prieš Sankt Peterburgo „Spartaką“. Šitie pralaimėjo pirmą kartą Vieningojoj lygoj ir dar nėra pralaimėję Eurocupe. Atstovėjo, nors vietom atrodė kaip pirmą kartą išėję į aikštę.

Seibutis sako, kad "Rytas" šiandien pavarė

"Sakalų“ ir Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ fanatikai ir kitokie bepročiai šiandien susirinko į „Lietuvos ryto“ treniruotę to paties pavadinimo arenoje, kad parėktų „Įveiksim šūdą raudoną“ ir turbūt, kad pasimuštų. Didelis būrys, toks pats kaip "Ryto" fanų", gal net didesnis, visą kairį sparną užėmė. Prie įėjimo stoviniavo policija, o kažkoks jaunuolis vaikščiojo pasirišęs geltoną raištį ant rankos – tikriausiai, kad per muštynes savą atpažintų. Nemačiau, ar kas nors mušėsi, tačiau tas vaikinas, kuris manęs klausė, ar su manim rūko, po rungtynių nuėjo į laukus su kompanija, iš kurios atskriejo šūkis „Kaip visi į snukį nori gaut!“.

Valančiūnas sako, kad dar negalvoja apie LKL žvaigždžių dieną

 

Taip jis sakė šiandien, linguodamas nuo susukto skrandžio, po gynybos treniruotės prieš Palangos „Naglį“, kuri baigėsi 50 taškų „Ryto“ persvara. Kadangi dabar dar vyksta sezonas, ne laikas. Visiškai rimtai, lyg įmanoma, kad jo neišrinktų.

 

Javtoko malonumas

Nors vakar prieš Zagrebą Weemsas pradėjo vangiai ir nematydamas jį stabdančių gynėjų prarado du kamuolius iš eilės, tačiau vėliau atsiskleidė ir su Popovičium labiausiai prisidėjo prie svarbios „Žalgiriui“ pergalės. Grožis žiūrėt, su kokiu lengvumu ir kaip aukštai jis prasiveržęs pašoka, kaip lengvai sprogsta pirmu žingsniu ir atsiplėšia nuo varžovų. Kai jis grakščiai praėjęs pro gynybą parodo amerikietiškas krepšinio madas, pasimato, kaip toli toli lygiavertė Europos ir JAV konkurencija.

Vienas karys su „Žalgiriu“ prieš vokiečius

Weemsas „Žalgirio“ kontekste atrodo įspūdingai – greitas, šoklus, gali veržtis vienodai sėkmingai iš abiejų pusių. Taiklokas. Tačiau nepanašu, kad komandos draugai jo ieškotų todėl, kad jis gali kažką sukurti. Ir pats Weemsas dažniausiai kantriai nuleidžia akis ir pagarbiai klauso komandos draugų patarimo.

Niekas nenorėjo žaisti

Seibutis ir Rice'as prieš Asseco Prokom išėjo taip nuotaikingai sukiodamiesi lyg būtų numatę krosuveriais sulaužyt keletą čiurnų. Atrodė, kad pareis įspūdingas krepšinio šokio teatras, bet pasisukioję toje erdvėje, kurią lenkai palikinėjo iš pradžių, jie nustojo ir naujų savo ribų neperženginėjo. Atsitraukė.

Apsispręst dėl Valančiūno

„Rytas“ sutriuškino Le Maną 87:49. Gražiausias rungtynių epizodas buvo ne vietom užeinančios šaunios cunamio bangos, o Jomanto prasiveržimas link krepšio pirmam kėliny. Tokioj situacijoj, kokioj šiemet jis atiduodavo kamuolį Seibučiui prie tritaškio, kai komanda išėjus į greitą ataką du prieš tris, šiandien veržėsi link krepšio prasiveržė, pašoko ir...

Tipo kašio treneris Saročka: „Montvydas yra gerai koordinuotas“

Vilniaus krepšinio lygoj, B divizioone gerą pusantro mėnesio laksto iš įvairių įžymybių ir beveik profesionalių krepšinio mėgėjų sudaryta komanda „Kažkur matyti“, kuri jaučia misiją ne tik atskleisti seksualumą, tačiau ir populiarinti didį krepšinio žaidimą ant parketo. Su vienu komandos organizatoriumi Gedu Saročka susitikome kavinėje, be kedų.

Hastleriai gyvena ilgiau

Hastleriai gyvena ilgiau, nes yra alkanesni ir labiau nori valgyt. „Rytas“ hastlina vis daugiau. Seibutis iššoko pagauti virš jo galvos pasuojamo kamuolio, Robertsas įbėgo į pasavimo liniją ir baigė paukštišku dėjimu, Valančiūnas įdėjo papildomą indėlį pasiimti šiaip neimamo kamuolio puolime, Rice'as nėrė už galinės linijos.

Trys žmonės prie tavęs!

„Trys žmonės prie tavęs!“, rėkė Mindaugas Katelynas Jonui Valančiūnui per „Ryto“ rungtynes prieš Novo Mesto „Krka“, kai tas, atsikovojęs kamuolį puolime, skubėjo mesti du taškus. Skubėjo nuo pat pradžių – gavęs kamuolį savo gerame taške, baudos aikštelės dešinėje, sukosi į kairę ir metė per greitai.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.