RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Sportas

Pakelti šikną

Tai buvo labai draugiškos rungtynės. Massey trečiam kėliny uždėjo bloką Valančiūnui ir kai šis nunarino galvą, kepštelėjo jam per užpakalį. Kaip ir Ali Traore, išėjęs po keliolikos minučių pertraukos dėl savo ekstravagancų, techninių už naglą snukį, tapšnojo Jonui per šoną – dabar tai pažaisim.

 

Nauji "Ryto" bruožai

Buvo likę apie 5 minutes, keli taškai buvo „Lokomotyvo“, kai Valančiūnas pagaliau nusprendė dengti jau 16 taškų turintį Traore iš arčiau. Iki tol prancūzas labai lengvai gaudavo kamuolį ir būtent, kai Jonas peržengė barjerą, prametė. Tačiau maždaug tuo pat metu Babrauskas pradėjo skųstis puolime ir komanda išsivaikščiojo nuo tikslo. Pagalvojau, kad viskas. Iki tol naujai atrodžiusiam „Rytui“ neužteko jėgų.

Lemiami milimetrai

Kiekvienas žaidęs krepšinį ir pasižiūrėjęs į save iš šono žino tą jausmą.

Drąsa tęsti

„Sėkmė yra negalutinė, nesėkmė nėra mirtina, svarbu yra tik drąsa tęsti“, kažkada sakė Winstonas Churchillis (Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts). Ryžtas padaryti geriau net jeigu padarei geriau. Riba yra ten, kur kritai negyvas. Tiek tu gali padaryt, daugiau, atleiskite, ne.

Greičiau, aukščiau, stipriau

Vos prasidėjęs „Jenisiej“ ir „Ryto“ žaidimas iškart pavirto į rusišką susišaudymą kalašais su „Ryto“ paliktomis skylėmis gynyboje. Lawrence'as Robertsas iš pradžių ėmėsi iniciatyvos ir po krepšiais išliejęs daug gražios energijos kartą idėjo ir uždirbęs dvi pražangas įmetė vieną baudą iš keturių.

Duona ir pienas

Laisvas mesk. Tai pagrindinė krepšio taisyklė. Jeigu pataikai iš tos pozicijos. Jeigu yra žmonių, kurie gali pakovot dėl kamuolio. Jeigu nėra žmogaus dar patogesnėj pozicijoj. Šiandien prieš „Albą“ „Rytas“ dažniausiai tai padarydavo. Sužaidė šiandien nelabai kūrybingai, bet protingai.

„Rytas“ paaugo

Valančiūnas pamėtė per apšilimą gynėjiškai kaip Seibutis (jei tikrai pagal jį, tai labai gerai, mėgdžiodami mokomės), Rice'as padėliojo some wickedness, publika pašvilpė Djordjevičiui, aš paplojau ir rungtynės prieš Benetton prasidėjo.

 

Pakrikimas

Viena yra pralaimėti, kai kovoji iš visų jėgų ir paširdžių, kita, kai puse rungtynių stebi paukščius ir galvoji norus pagal skraidančias žvaigždes. Šiandien toks atrodė „Rytas“ - nepakankamai susikaupęs, kad galėtų žaisti visomis jėgomis. Kažkoks deziorientuotas ir be energijos, lyg būtų neprivalgęs.

Pažiūrėkit į mūsų opas

Visos „Ryto“ problemos išlindo vienu metu, prieš esminį, principinį ir gyvenimo varžovą. Atrodė, „Rytas“ išsigraužė opą ir ėjo visiems parodyti, kad galėtų gauti centų į krepšiuką ir taip pasiekti pergalę.

Masalskis nekomentuoja, kodėl renkasi žaidėjus pagal odos spalvą (papildyta)

Kauno "Žalgirio" krepšinio klubo sporto direktorius Vitoldas Masalskis atsisako komentuoti, kodėl jam odos spalva yra svarbi renkantis žaidėją.

"Nieko nekomentuosiu. Yra klubo atstovas spaudai. Kodėl aš turiu vykdyti jo pareigas?", "Uroborui" šiandien sakė Masalskis.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.