RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Socdemų Vyriausybė

Aš. 

"Naujieji mokesčiai mažintų socialinę atskirtį", šią savaitę apie prabangos ir kitokius progresinius nelygių sąlygų mokesčius kalbėjo Seimo pirmininkė, socialdemokratė Irena Degutienė.

Ta prasme, mažėtų pajamų skirtumas tarp turtingiausių ir skurdžiausių. Ir kaip jis mažėtų? Ne tai, kad skurdžiausi daugiau uždirbtų, tiesiog būtų paimama daugiau iš turtingųjų. Beveik taip pat, kaip komunistai darė - jie norėjo paneigti, kad žmonės gali būti skirtingų gabumų (kitas reikalas, kad žmonių gabumai ir prisitaikymas gali kisti, jeigu jie turi vilties), ir visiškai panaikinti socialinę atskirtį. Siekė visiškos turtinės lygiavos. Tai buvo taip pat beprasmiška lyg siektum, kad visi krepšininkai pelnytų po tiek pat taškų, visi būtų vienodai geri. Bet vieni yra produktyvesni už kitus, todėl uždirba daugiau.

 

 

Įvedus progresinius mokesčius būtų ne sukuriami nauji produktai ir paslaugos, o paimama didesnė dalis iš senų. Verslumas, apie kurį tiek pastaruosius metus kalbėjo Kubilius ir kalbėjo daug, nebesvarbu. Žmogus būtų ne skatinamas skleistis ir augti, tobulėti, o būtų reikalaujama daugiau iš tų, kurie jau paaugo tiek, kad gali patys užsidirbti. Ir ta socialinė atskirtis niekur nedingtų, vėliau komunistai užsimanytų dar didesnių mokesčių, dar daugiau primetamų pareigų verslininkams ir turtingesniems už save. O pradėti reikia ne nuo pareigų primetinėjimo kitiems, o nuo savęs. Kad pareiga už artimą būtų suvokat ir plauktų iš širdies. Ne duot du litus išmaldos prašančiam, kad tu turėtum mažiau, o jis daugiau, o tam, kad jam padėt.

 

 

Neatsitiktinai Kubilius vakar feisbuke rašė, kad ne partinės idėjos dabar svarbiausia. Kad skirtumų tarp partijų nėra, tik pavadinimai. Ideologija nesvarbi. Bet skirtumai vis tiek yra. Nors didžioji dalis TS-LKD konservatorių neturi konkrečių verslo pažiūrų, gėrio ir blogio ideologijos jų pasaulėžiūroje persipynusios, susimaišiusios – jiems gali tuo pat metu patikti ir „švediški modeliai“, ir „amerikietiški – tačiau bent gali suprasti, kad komunistai čia atėjo daryti lygiavos.

 

 

Kubilius dabar tiesiog valdo pagal socdemus - konservatoriai visiškai perėmė socialdemokratų žargoną ir politinę programą. Šešėlis valdo. Baimė valdo. Kubilius bijo. Protestų, būti neperrinktas, Gazpromo pasilikimo Lietuvoj, todėl atsisako turėti tvirtą stuburą, apie kurį kalbėjo partijos Vilniaus sąskridyje. Juk jeigu jis praras valdžią, į atvirą kovą su gazpromininkais socdemais neis. Jie juk partneriai, jie juk kartu su konservatoriais pasiskyrė sau finansavimą iš biudžeto. Argi kas Lietuvoj daro taip, kad sakytų, jog socdemai yra komunistų skiedinys? Degutienė šiemet kartą Juršėną pavadino komunistu. Per rinkimų kovą konkuruokime politinėmis programomis, o ne kompromatais! Juk mes visi politikai su 3 proc. balsų, mes visi draugai – darbiečiai, libdemai, konservai, socdemai! Kam kirsti šaką, ant kurios sėdi, Kubiliau?, ir gelti socdemams. Juk nori likti valdžioj, todėl komunistams negelsi.

 

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.