RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

„Ryto“ mašina veikia, reikia tiuningo

Seibučio metimas gražus, tačiau rezultatai sėja siaubą. (BC Lrytas nuotr.) 

Netikiu, kad Rašičius žaidžia 100 procentų susikaupęs. Nebent tas jos 100 procentų iš tikrųjų yra 60 ir jis nežino apie kitus procentus. Šiandien BBL ketvirtfinalio pirmose rungtynėse jis pradėjo lėtai ir vėl iš metro nuotolio pasus nezgrabnai atidavinėjo. Pradžioje nesiorientavo ir iš metro atidavinėjo pasus niekam, pražiūrinėjo progas mest. Ir nors pataikė tritaškį, kai Valančiūnas mojavo po krepšiu, niekaip neįrodys, kad mesdamas iš tritaškio esi taiklesnis negu dėdamas.

Robertsas irgi pradėjo grybaudamas, neatsisuko statydamas užtvarą Rašičiui, nepalindo gynyboje ir pirmas sėdo ant suolo. Po šešių minučių Ventspilis šiek tiek pirmavo.

Katelynas proga irtis į startą šiandien visai naudojosi. Aštriai veržėsi palei galinę liniją, ryžtingai ir taikliai metė su į jo veidą ištiesta ranka, kaip sako, laužė lentas, t.y., rinko kamuolius gynyboj ir puolime, tačiau šiandien vis dar metė leaipus, gerai, kad baudą tada uždirbo, kartą prie tritaškio žiopsojo laisvas ir atidavinėdamas kamuolį Valančiūnui po krepšiu nežiūrėjo į gynybą, todėl prarado kamuolį. Jeigu matysi tik savo komandos draugus, išneš vagys iš namų viską. O krepšio apylinkėse tenkintis metimais, o ne bandyt kamuolį įrident, yra tinginystė, todėl nedora.

Jomantas šiandien vėl pradėjo centruodamas ir pralaužė Ventspilio zoną iškišdamas pasą Valančiūnui. Trečiam kėliny vėl išėjo centruot, sėkmingai pasisuko į nepatogią pusę ir liko tik mest kaire ranka, bet dėl įgūdžių stokos nusprendė dar vieną judesį atlikt, tai baigėsi tik pražanga.

Seibutį Diane pirmoj akivaizdžioj dvikovoj sukrosouverino, tačiau trečiam kėliny Siaubutis leido tritaškius ir žaidė nuostabų pikenrolą su Valančiūnu. Tik visus kartus metė Renaldas. Savo firminį reversą šiandien porą kartų atliko pavyzdinai, beveik be užsikirtimų kūne. Dabar lieka tik greičiau, vikriau, stipriau.

Babrauskas dėl kamuolių šiandien nardė kaip kamikadzė, kartais visiškai beatodairiškai, bet dažniausiai sėkmingai. Trečiam kėliny su Rice'u taip įbrukę gynėją į kišenę užkapojo kamuolį, kad maniau, jog nepataikę atidauš tam odą. Puolime tą kartą, kai metė nuo mėgstamo tritaškio Stepas metė nelaukęs, tačiau verždamasis eisme proga nesinaudojo.

Talentingasis menininkas Rice'as šiandien vėl stebino leiupais, o trečiam kėliny paleido taiklų metimą nuo savo tritaškio.


Kadangi Valančiūnas greitai susirinko dvi pražangas, daugiau žaidė Dilys. Gimtadienininkas Džikičius jį buvo ir mažu puolėju išleidęs. Mėgsta jis rizikuoti lipti į medį ir baigdamas sėkmingai ir mėgsta gavęs kamuolį prie tritaškio dar dėt žingsnelį. Catch and shoot, catch and shoot jam dar reikia mokytis.

Valančiūnas šiandien nedvejodamas įmetė iš už baudos aikštelės, kai žmogus prie jo nėjo. Dažniausiai pakilnoja kamuolį į viršų ir veržiasi, tačiau šiandien jau žengė tą svarbų žingsnį link ginkluotės išplėtimo. Verždamasis pro kairę nepataikė, nes metė lyg veržtųsi į dešinę. Susikūri erdvės verždamasis į kairę, bet galiausiai pakeiti savo kryptį ir meti lyg būtum veržęsis į dešinę. Bet mesti kaire yra taip pat lengva kaip dešine. Ketvirtam kėliny įmetė Jonas puikų bounce pasą kertančiam Seibučiui ir atkovojęs puolime, įsuko į šoną laisvam Redikui.

Redikas išėjo į aikštę ryškiais oranžiniais batais ir rungtynių pabaigoje, kai vieni rėkė „šimtą!“, kiti - “šimtą tris!“, treti “devym aštuonis“, taip sukrosouverino kažkurį amerikietį, kad atrodė, jog tam teks amputuoti pėdas. Bet sukrosouverinęs nesiveržė. Kaip visada, Redikas nuo pirmų sekundžių puolė žnaibyt savo žmogų per visą aikštę. Persistengia jis, jeigu atsitrauktų per kelis centimetrus, ta gynyba būtų rezultatyvesnė.

Paulius Dambrauskas pabudo iš letargo ir nors verždamasis nepataikė, tačiau matės, kad jaučia, ką daro. Robertsas antroj pusėj pradėjo busti, trečią kėlinį pradėjo alley-oopu nuo Rašičiaus, o vėliau netaupė energijos kovodamas dėl kamuolių puolime. Ach, koks didelis skirtumas, kai jam kažką patinka daryt! Mes vis dar matom labai mažą jo dalį. Ne ką jis moka, o kiek daug jis gali padaryt.

Veikia „Ryto“ mašina, dabar jai reikia tik tiuningo ir spausti pedalą iki dugno. Šiandien iki pat pabaigos visi stropiai gynėsi ir kapojosi, bendravo puolime ir gynyboj, pirmą kartą taip nuoširdžiai kaip treniruotėj. Darosi sunku prisikabint.

žinovas

Karoli, čia buvo ne pusfinalio, o ketvirtfinalio pirmosios varžybos.

K. Jachimavičius

Aha, ačiū. :)

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.