RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Rūtos Kiškytės papuošalus pirks australai

Rūta Kiškytė. 

Dizainerės Rūtos Kiškytės tpžk Hairy Sock gamintais papuošalais dabinsis Melburno hipsteriai. Spalio 31 dieną atsidaranti galerija “Edition X” pardavinės Rūtos kolekciją “Moontan”. Ji bus parduodama tik toje galerijoje ir jos internetiniame puslapyje.

Rūta papasakojo apie savo darbą:

"Kolekcija vadinasi "Mėnulio įdegis", aplink šitą pavadinimą ir sukasi darbų idėjos, medžiagos, faktūros ir spalvos. Tiksliau apie mėnulio šviesą ir žvaigždėtą naktį, kuri pasimato, kai mėnulis dingsta. Taip atsirado pablyškusios rankos, berančios nakties gabalėlius į delną, žmogelis, padarytas iš žvaigždėtos nakties, kometų nuolaužos auskaruose, tirpstantys lakiniai ofisiniai batai. Kai sakau, kad nakties gabalėliai, tai ne literatūrščina, o iš tikrųjų, tie akmenys, kuriuos naudojau, labai panašūs į mažo mastelio labai žvaigždėtą dangų.

Kadangi kolekcija skirta galerijai Australijoje, fotosesijoje norėjome parodyti ne tik kolekciją ir paryškinti jos nuotaiką. Pagalvojom, kad puiki progra parodyti, kaip viskas atrodo kitoje gaublio pusėje. Nemanau, kad tai banalu. Vilniuje gamta labai graži, graži mergina ir kasos. O ir pavadinimas su lietuva susijęs - daugiau valandų čia išeitų degintis mėnulio šviesoje nei saulės.

Kaip dariau - sunku papasakoti koncentruotai. Per ilgai tokiai mažai kolekcijai, bet čia buvo labiau susiję su galerijos tvarkaraščiu. Kai kurie papuošalai buvo remiksuoti ankstesni darbai, kiti - visai nauji, darymas įvairus techniškai".

Fotografavo Eglė "Xiapin" Navickaitė.

 

  

   

  

   

  

 

  

  

  

  

 

 

 

 

Anonymous

puiki fotosesija

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.