RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Rūta Jankauskaitė

Rūta Jankauskaitė seka pasakas vaizdais

Šiuo metu paryžietė dainininkė ir fotografė Rūta Jankauskaitė, visuomenėje dar žinoma Marla Singer slapyvardžiu, sukūrė seriją nuotraukų pasakų motyvais ir pavadinimu "BadTime story".

Marlos Singer klipe filmavosi ir Paulius Senūta

Užvakar baigtame filmuoti Marlos Singer (Rūtos Jankauskaitės) ir Wild Idler kūrinio "Kitchen love" klipe vaidino ne tik Emilis Vėlyvis ir Inga Norkė, bet ir Mindaugas Papinigis, Gabriele'io Salvatores "Sibirietiškame auklėjime" vaidinęs Arnas Federman, reklamos agentūros "Not perfect" vadovas Paulius Senūta.

Viso prie klipo dirbo apie 30 žmonių, pasakojo Rūta. 

Nufilmuotas Marlos Singer ir Wild Idler klipas

Šiandien Vilniuje buvo filmuojamas klipas dainininkės Marlos Singer (Rūtos Jankauskaitės) ir elektronikos dueto "Wild Idler" dainai "Kitchen love".

Marla Singer naujame savo klipe kažkur teka

Dainininkė ir fotografė Rūta Jankauskaitė, Marla Singer vadinas, kai dainuoja, šeštadienį papublikavo naują savo senos dainos „Music of the night“ klipą, Tito Sūdžiaus nufilmuotą Paryžiuje, ir papasakojo įvykio aplinkybes.

Marla Singer: "♥"

Šiuo metu Paryžiuje gyvenanti Rūta Jankauskaitė su slapyvardžiu Marla Singer gražiai fotografuoja ir gražiai dainuoja. Ji yra interviu rubrikos "Duok vaizdų" šios savaitės svečias.  

Wild Idler naujam kūriniui planuoja klipą

 

Šiandien pasirodė naujas elektronikos dueto Wild Idler ir dainininkės Marla Singer (Rūtos Jankauskaitės) kūrinys "Kitchen Love".

"Wild idler" kūrėjas Arminas Banys: "Albumas toli, jei apskritai bus"

Elektroninės muzikos duetas "Wild idler" nuolat turi per radiją skambančių kūrinių, tačiau albumo leisti nesiruošia. Grupės dalininkas Arminas Banys sako, kad tam dar ne laikas.

"Albumas toli, jei jis apskritai bus. Pirma reikia pasiekti tam tikrą lygį tam tikruose dalykuose, įskaitant kokybę ir kitus. Kai tai padarysim, tai ir planuosim. Kaip jau gal kažkada sakiau, o jei nesakiau, tai sakau, kad nepatinka man pastaruoju metu populiarus naujų lietuviškų grupių kelias, kai netrukus po susikūrimo ir keletos dainų radijo stotyse kalbama apie albumo leidimą", sakė ponas Banys.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.