RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Roman Polanski

Mums reikia pakalbėt apie režisierę

Vakar man pagaliau pavyko pamatyti prievartautojo Romano Polanskio filmą „Skerdynės“. „Kino pavasaris“, turbūt iš siekio pavadinimą padaryti kuo mažiau susietą su veiksmo filmais, išvertė kivirču. Dar arbatėliškiau ir miesčioniškiau būtų jį verst „Nesutarimu“, o intelektualines aukštumas būtų galima pasiekt su „Diskusija“.

Lyncho menas per daug fališkas?

Kodėl "Dune" yra nepadaromas filmas? "The Muppets" atlieka Bohemian Rhapsody, Wes Craven turėtų daryti "Scream 4." (Lego+Matrix)X440=? ir kitos kino naujienos.

When You're Strange

Vėžliukai mutantai rado naujus namus, Peter Greenaway filmas, 3 treileriai, biografinis filmas apie "The Doors," Polanskis bijo jį išdavusių šveicarų, Vienos filmų festivalis ir kitos kino naujienos.

Daug naujų filmukų

Neaiški "Terminatoriaus" ateitis, 10 įspūdingų ginklų, Polanskis dirba už grotų, populiariausių animacijų tvarkaraštis ir kitos kino naujienos.

Nuostabūs Spacekick ir kitų plakatai

Tom Waits vaidina velnią ir duoda interviu, 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių filmų, skirtų suaugusiems, plakatai. Sergio Leone fotografijų paroda, kino entuziastai kuria nuostabius plakatus ir kitos filmų naujienos.

Bush'as nemėgsta raganų

Polanski skandalas užsitęs, naujas Anton Corbijn filmas ir raganavimo nepopuliarumas.

Liūdna senti, bet gera nokti

Partizaninis kinas tęsiasi, filmas privertė prancūzus susimąstyti, ar jie nėra alkoholikai, New York'o filmų festivalis, Polanskis ir "A Nightmare On Elm Street" treileris.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.