RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Raibys atstovėjo

Raibys prie sintezatoriaus groja ant jo. 

Vakar Vilniaus klube "Tamsta" komikas atsistojėlis Domas Raibys atstovėjo kokią valandą per pertraukų ir prajuokino pilną salę publikos - visi staliukai buvo rezervuoti. Pasirodymo datą jis suderino su savo gimtadieniu.

Jo pasirodymą pradėjo asistentė, kuri stengėsi parodijuoti kokią nors lietuvių kalbos mokytoją, bet jai gavos nuoširdžiai. Raibys į savo pasirodymą tradiciškai įtraukė muzikinių pasirodymų su sintezatorium, šįkart - ir gitarą, su kuria atliko Johnny Casho bliuzo vertimą bliuzo apie berniuką, kurį tėvas pavadino Monika.

Nors tėvas yra dažna Raibio juokų tema, šįkart jo buvo mažai. Dominavo temos apie kaimiečio pritapimą mieste (jis atvažiavęs į Vilnių iš Švėkšnos), spaudimą turėti merginą ir jų mėnesines, turtą ir prestižą. Bene pirmą kartą jis pasijuokė iš savo žvairumo, kad viena akelė žiūri į kitą pusę, kai jis žiūri į žmogų. Mėgstamą religijos temą jis lietė per kunigų pedofilų problemą, juokavo apie lenkus ir kad lietuviai sausio 13-ąją gynė televiziją.

Komikas juokėsi iš britų komikų siekio užmegzti kontaktą su publika, sau būdingu stiliumi vaizdžiai suvaidindavo visus dialogus. Publikos prašymu jis atliko tarp didžiausių fanų žinomą kūrinį "Jei nešiksi, negyvensi". Tarp publikos išskirtiniu stiliumi sužibėjo komikas, Raibio bičiulis Mantas Katleris.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.