RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Publikos juokas išryškino komikų humorą

Mantas Katleris. 

Per 58 minutes buvo rezervuoti visi „Tamstos“ staliukai į vakarykštį „Humoro klubo“ komikų atsistojėlių pasirodymą, nuo scenos paskelbė žinovas Paulius Ambrazevičius, kuris, kaip pats sako, panašus į Kauno areną, šlykštus iš išorės ir bjaurus iš vidaus. Į Andriaus Mamontovo koncertą – per dvi dienas.

Moderuodamas diskusiją ir skrudindamas kolegas Paulius Ambrazevičius ištarė ir savo nuostabųjį juoką „Vakar buvo toks stiprus vėjas, kad priėjau prie vaiko ir spyriau“, o klausyti pilnų pasirodymų sausakimša salė pradėjo nuo šiauliečio Vaido Šiožinio, kuris labiausiai tyčiojosi iš baisaus savo tikros ar tariamos merginos veido ir mažos krūtinės. Bloga Manto Katlerio įtaka... Publika įvertino jo bajerį apie tai, kaip ta pati ar kita mergina jam skundėsi, kad jos tėvas išėjo prieš 10 metų kebabų ir negrįžo, o jis perklausė, kokie tai kebabai, turbūt labai skanūs.

 

Ant scenos lipo ir naujokas Dominykas, moksleivis iš Salomėjos Neries gimnazijos. Išraiškingas ir ir mokąs puikiai pamėgdžioti, jis priminė Justiną Jankevičių, kuris vakar nepasirodė pasiteisinęs biuleteniu. Prie pat scenos sėdėjęs radistas Rolandas Mackevičius galėjo kažką žinot...

 

Dominykas panašus tiek gabumais, tiek stilium, net balso tonu. Jo juokai vakar dažniausiai buvo paprasti, tačiau pasakojimas apie Joną Basanavičių, jojantį su gyvu apuoku ant rankos komikų asocijatui Aidui Puklevičiui sukėlė isterišką juoką.

 

„Delfi“ žurnalistas Šarūnas Černiauskas vėl daugiausiai tyčiojosi iš negrabiai parašytų antraščių ir daug palaikymo nesulaukė. „Tu turi indėlį „Snore“, o aš ne“, bandė auditoriją aktualijomis apie banką, vėliau apie Stomą žadinti, tačiau gavo velnių tiek nuo žiūrovų, tiek nuo Ambrazevičiaus. Jo pasirodymą stebėjusi „Delfi“ vyr.redaktorė Monika Garbačiauskaitė dabar turbūt taip pat rašo jam velnių ant kilimėlio arba tiesiai ant parketo.

 

Po pertraukos ant scenos užsikoręs Domas Raibys tryško pasitikėjimu savimi. Minia kvatojo iš jo juokų apie lenkų rezervatą, lenkų kūrvas ir šmaikščio apie jo kolegas poetus, su kuriais Domas praleidžia daug laiko braidydamas po avangardą.

 

Panevėžietis – tai ne diagnozė, tai gyvenimo būdas. Panevėžietiškumą ant scenos vakar atskleidė Mantas Katleris ir publikai tai taip patiko, kad ji riaumojo bangom ir plojo. Pralinksmino jis žmones tiek kvailais bajeriukais apie tai, kaip sunku su troleibusu vežti merginą išprievartauti, protingesniais apie tai, kad vaikinai važiuos gerti antrą valandą nakties net jeigu šeštą reikia keltis į močiutės laidotuves, tiek saviironiškais pasakojimais apie bandymą auginti raumenis treniruotėmis ant sulčiaspaudės arba bandymą priešintis užpuolikams „Mortal Kombat“ veikėjo Subzero prijomais. Keista, kad šis talentas toks populiarus, bet nėra selebritis... Būna ir taip, ir atvirkščiai – selebritis, bet visai nepopuliarus.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.