RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Paulius Rymeikis komunikuoja 10 Ne

Paulius Rymeikis. 

Paulius Rymeikis yra reklamos agentūros "Box" kūrėjas, reklamos puslapio "Dansu" rašytojas ir kultūros saito g-taskas.lt redaktorius. Šiandien jis dalyvauja "Uroboro" rubrikoje 10 Ne.

<--break->

***


NE programai „Microsoft Excel“ ir programos „Microsoft Word“ funkcijai „track changes“. Abu šie dalykai yra robotų sukurti robotams ir vien kalbėjimas apie juos veda iš pusiausvyros („Microsoft PowerPoint“ irgi ne perliukas).

NE važiavimui vieno kilometro greičiu per „gulintį policininką“. Kartais pagalvoji, kad gal žmogus užgeso, gal reikia išlipti ir pastumti, bet dažniausiai viskas baigiasi keliolikos sekundžių keiksmažodžių serija.

NE rūkančioms merginoms. Man negaila ir neprašau jų mesti, tačiau kaip moterims sakau joms ne. Rūkymas dievišką būtybę mano akyse paverčia eiliniu žmogumi.

NE žudymui. Ir visai nesvarbu žmogaus, kiaulės, šuns ar vištos – ne man spręsti, kuris iš jų vertingesnis.

Ne personai vardu „man atrodo“. Grabe man rūpi, kaip tau atrodo. Eik, paskaityk knygų, žurnalų, mokslinių straipsnių, susipažink su tema apie kurią kalbi ir tik tada vargink savuoju „man atrodo“.  

NE akmens amžiaus smegenims. Atrodo, kad jau turėjom išaugti iš suvokimo, jog kievienas į „tavo“ teritoriją įžengęs nepažįstamasis nužudys gyvūlius, nusiaubs laukus ir pagrobs moteris, bet kaip rodo Petro Gražulio pavyzdys, yra priešingai.

NE matematikai asmeniniame gyvenime. „If it feels right, it is right“. Jausmai ne „babkės“ - nesuskaičiuosi. Tai kam vargintis?

NE žmonėms, kurie kažką daro be aistros. Blogiausia, kad tokių yra ne tik „Maximoje“, bet ir reklamos agentūrose. Tokie švaisto savo gyvenimą ir neprisideda prie kitų gyvenimo gerinimo.

NE įstatymų ir ypač papročių bei tradicijų viršenybei prieš sveiką protą arba žmogaus prigimtį. Ir po šiuo „ne“ telpa kur kas daugiau nei ministro šalinimas už tai, kad jis skyrė paramą įmonei, kurioje pats turi akcijų (net jei ta įmonė pagal visus objektyvius rodiklius tos paramos nusipelnė labiausiai) ar naivus savęs apgaudinėjimas, jog viskas, kas išeina už „tu ir aš, tik mes du, visam gyvenimui“ yra nuodėmė ar iškrypimas.

NE minčiai, kad maistas yra tik maistas. Maistas ir jo ruošimas yra kaifas, seksas. Galima galvoti bei gyventi ir kitaip, bet tada gyvenime prarandi labai daug kaifo ir sekso.

Anonymous

NE bukiems rasiniams apie "NE"

DiaDia

"NE žmonėms, kurie kažką daro be aistros..." aha pasakyk tai kitą kartą kai nueisi pas stomatologą.

DiaDia

"NE žmonėms, kurie kažką daro be aistros..." aha pasakyk tai kitą kartą kai nueisi pas stomatologą.

kon

gyvuliai rašosi su trumpaja. o įstatymas yra įstatymas, tik kad pas mus kas antrą reikia išaiškint konstituciniam teismui...

Tadas

Pauliau, norėjau sužinoti ar pats turi vairuotojo pažymėjimą ir ar vairuoji automobilį?

Dėkui,

paulius.rymeikis

Taip ir taip (ir kone kasdien po du kartus tenka važiuoti pro Ūkio banko areną prie kurios guli policininkas).

toto

Vat nepatingėsiu ir parašysiu. Dėl važiavimo per gulintį policajų. Žinokit labai skiriasi potyriai nuo to kokia mašina per jį važiuoji. Jeigu mašina lengva, tada jo, galima greitai pervažiuot. Bet jei mašina sunkesne, limuzino klasės ar krovininė, tai greit nepervažiuosi, nes labai nemalonu, smarkiai per pakabą duodą. Išbandžiau tiek su lengvesnėm, tiek su sunkesnėm mašinom, todėl žinau ką šneku, ačiū labai, viso gero.

Anonymous

Važinėju su įvairiomis mašinomis, dažniausiai su "sunkesne" ir nė vieno iš automobilių nėra poreikio sustabdyti (ne pristabdyti) prie gulinčio policininko. Kaip žinome, vairavimo stilius (ar kokybė) nepriklauso nuo automobilio, o tik nuo vairuotojo. Taip pat kaip ir užsidegus žaliai šviesai vieni pradeda iškart važiuoti, o kiti - praėjus pusei žalio šviesoforo laiko.

Tomas

NE važiavimui vieno kilometro greičiu per „gulintį policininką“. Kartais pagalvoji, kad gal žmogus užgeso, gal reikia išlipti ir pastumti, bet dažniausiai viskas baigiasi keliolikos sekundžių keiksmažodžių serija - tobula mintis, tokiam trecio golvo vairuotojui norisi pasakyti - pyde.. juk ne su maseraciu vaziuoji :)

paulius.rymeikis

aus, jeigu kolegos mala šūdą, nedaro gerų (kokybiškų - aut. pastaba) darbų - kenčia visa įmonė, kurioje dirbu. atitinkamai nedidėja atlyginimai ir tuo pačiu galimybės gyventi geriau.

p.s. amžius dažnai nenusako nei žmogaus proto, nei normalumo - kreipkitės į specialistą.

aus

tau nereikia teisintis. ieskok priezasciu savyje. pakoreguosiu, amzius buvo paminetas ne siame kontekste. ir seip man atrodo, jums leidus, kad jums reikia dazniau pavaikscioti po parduotuves, su tokia mintim, kaip man nieko nereikia, kas cia visur istatyta, bus truputi ramiau...

aus

"NE žmonėms, kurie kažką daro be aistros. Blogiausia, kad tokių yra ne tik „Maximoje“, bet ir reklamos agentūrose. Tokie švaisto savo gyvenimą ir neprisideda prie kitų gyvenimo gerinimo"

O wow, neaptrinesiu detaliau kitu, nes jie nera stupid enough, bet sitas buvo wow, reklama, prisidejimas prie kitu gyvenimo gerinimo ir maxima viename sakinyje :)
p.s per 27 mano gyvenimo metus nepastebejau, kad reklama, ar juo labiau jos kurejai prisidejo prie 'gyvenimo gerinimo' - ar as normalus?

K. Jachimavičius

Reklama labai prisidėjo prie mano gyvenimo gerinimo pristatydama naujus produktus ir paslaugas ir mane enterteinindama (ne linksmindama, nes rimti dalykai irgi gali enterteinint).

Anonymous

Paskutinis NE - labai puikus.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.