RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Paros nuostabieji

 

Paros nuostabieji - Ažubalis ir Grybauskaitė. Dalia Grybauskaitė teigia, kad Lietuvos žiniasklaida yra korumpuota.
<--break->


Look.Šalies vadovė sostinės šilumos ūkyje įžvelgia oligarchinių požymių, „Vilniaus energijos“ reklamas vadina bandymu manipuliuoti viešąja erdve ir užčiaupti žiniasklaidą.

 

"Vilniaus energija" užsako reklamą, reiškia, žiniasklaida jų nekritikuos ir tylės. Ir tuo pačiu nesupranta, ką daro. Bandymas manipuliuoti viešąja erdve. Jeigu reklama yra bandymas manipuliuoti viešąja erdve, tai kas nėra? Kokia komunikacija nėra manipuliavimas? Grybauskaitė šneka apie pensijas - ji manipuliuoja viešaja erdve, siekia kažkokių savo tikslų: ar kad jos būtų atstatytos, ar kitaip.

Prekybos centrų reklaminiai katalogiukai - taip pat bandymas manipuliuoti viešąja erdve! Susirinkime į jų deginimo akciją!

O atrodo kaip suaugusi moteris. Grybauskaitė pyksta, kad Lietuvoje egzistuoja laisvas žodis ir Vilniaus energija gali stumti savo poziciją.

 

Ažubalis vakar buvo Šalčininkuose, atėjo daug lenkų. Pavaręs ant šlavėjų ir "pagalbinių darbuotojų" (fu, kokie šlykštūs darbai!), publikai kalbėjo:

Aš manau, kad kiekviena save gerbianti tauta saugo savo raidyną ir savo abėcėlę. Tai visiškai suprantama ir normalu. Būtų keista eiti belstis pas kitą tautą ir sakyti: „Pakeiskite kažką“, - teigė ministras.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/salcininkuose-apsilankiusi-aazubali-lenkai-uzpuole-skundais.d?id=54260625O Užsienio reikalų ministerijos puslapyje po naujiena apie ministro kelionę į Šalčininkus yra naujiena apie padėką danui. Pažiūrėkit, su kokiu danišku kringeliu ta pavardė parašyta. No problem ir tarp simboliu pasiknist iš pagarbos, bet lenkų Ažubalis negerbs.

 


Lenkai, u mad?

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.