RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Paguodos prizas

Markas Palubenka, cuz I like him. 

„Jei nedavė „M.A.M.A, duos T.Ė.T.Ė“, vakar visą vakarą buvo šūkaliojama per tuos alternatyvos apdovanojimus. Šūkis labai gerai atspindi alternatyvos esmę – jeigu tau nepavyksta meinstryme, eik šalikeliais, you misfit. Negali gauti, ko nori, būti vietoj Petruškevičiaus on ze kovers of ze magazyns, kokias turi alternatyvas?

Na, gal ne vietoj Petruškevičiaus. Vakar aiškiai išreikštu atpirkimo ožiu buvo „69 danguje“, sumirgėjusios ekrane per vieną pristatymą. Kitokie žmonės... Neva. O kūdikių motyvus, rodomus vežimėlius, jau teko matyti „Paleckio“, t.y., „Pravdos“ apdovanojimuose.

Korektiški kaip vestuvių baliaus vedėjai Dovilė Filmanavičiūtė ir Mantas Stonkus, per visą vakarą neišgirdau aktualaus ir taiklaus juoko, tik visokius juokelius, į sceną pirmiau apdovanojimo už metų debiutą kvietė Marką Palubenką, katras rodė turįs labai jautrią pusę, maivės kaip meno mokyklos auklėtinis, kuris moterų organus užkariauja įrašinėdamas joms miksteipus. Hispteris, tipo, nors nulipęs nuo scenos atrodo labai šalto proto.

Su entuziazmu publika sutiko jo pasirodymą, per kurį vokalas dar skambėjo gerai, o per „ReedNoBrass“ pasirodymą, kuriam jie pasirinko ne patį geriausią savo kūrinį, „Whiskey dogs“, gitaros ir būgnai skambėjo aiškiai, o Imanto balsas – kažkur jų fone. Vėliau sužinojau, kad buvo ir bekai.

Grupė „Attitude“ nustebino gerai pagavusi savo mėgstamų atlikėjų vaibą, Zilnys nustebino kabinėdamasis, kad yra labai populiarus homoseksualistų žurnalas tokiu pavadinimu (įdomu, jei yra gėjus Ramūnas, ar tai ir Zilnį tokiu daro?), o organizatoriai nustebino egzotiška nominacija, visiems pagonims malkinės garbintojams skirta „Metų etno/folko grupe“.

 

Beveik nemetalo grupė „Pergalė“ scenoje dar kartą įtikino esanti labai gera, smagi ir naujoviška. Turbūt todėl yra tokia tingi ir naujų dainų neleidžianti – šalia gitarų skambantys jų sintezai yra žingsnis į indie'niškas pievas. Ką smalos broliai pagalvos, jeigu išlįs visokie oranžiniai beadsai?

Metalo grupę laimėjusios „Mandragoros“ priminė, kad nereikia ignoruoti to, ką matote filmuose. Tiesiog klasikinė scena – psichelis nusprendžia nerti nuo scenos, minia, kadangi neturi entuziazmo šuolio autoriui, prasiskiria, šoklys tėškias ant betono. Jis galvojo, kad visi juo labai džiaugias?

Kaip taip atsitiko, kad metų vokalistės nelaimėjo Daiva Starinskaitė, o laimėjo Ieva Narkutė, aš nesuprantu, bet taip atsitiko. Visiems turbūt patiko jos „Raudoni vakarai“, bet jos vokalas man didelių impresijų nėra įspaudęs. Žiūriu apdovanotąjį grupės „Gyvai“ klipą ir ta Milda skamba kaip nepagrįstai nenominuota.

„Liūdniems slibinams“ tekęs tautos balsas parodė, kad lietuviams labiausiai patinka Kernagis ir dainuojamoji poezija (jeigu dainuoji linksmai, tai tiesiog dainos žodžiai, nieko poetiško tame būti negali). Geriausia roko grupe, manau, „The Colours of Bubbles“ išrinkta pagrįstai. Išgirdęs jų „Phoenix“, paklausiau dar kartą. Sudomino, tą lietuviai ir Lietuvos gyventojai jau tikrai moka, kas nori muzikos klausyti politiškai, gali būti bent patenkintas, kche, patenkinęs bazinį poreikį.

Pabaigai organizatoriai paliko grupę „Jing'a'ling“, kurios vokalistė šoko kaip dainavo ir dainavo kaip šoko – awkward.

 

Alternatyvščikai... Maištininkai...

L.

Ir ta T.Ė.T.Ė. alternatyva yra paistalai. Nuėjau aš į jų apdovanojumis, pasižiūrėjau išsidažiusių fake boobs mergų, gražiai apsirengusių hipsterių ir panašaus madingo šlamšto, kurį jie kažkodėl vadina alternatyva, - galbūt todėl, kad yra x<1 laipteliais aukščiau nei tie atsilupę kaimiečiai, figūruojantys „Faruose“ ir besileidžiantys dozes šūdinos eurovizijos/kelias į žvaigždes/bendžiai tipo muzikos neišprusėliams?
Panašu, kad jų „alternatyva“ yra tik akropolio parduotuvės, šiaip parduotuvės, neadekvačiai brangi kava popieriniuose puodeliuose, mac'as + išmanusis, prie lango į gatvę skaitomas „mažasis princas“ ir, žinoma, stilius. Jie sako, kad yra išskirtiniai/asmenybės, bet niekas neparodo nafik kaip per sieną reikia pereiti kaip kad tas bičas iš xmenų. Tas pats ir su muzika. Tai, kas nėra žemiausias muzikos stilius pavadinimu oksanos papai, nebūtinai yra ir alternatyva.

Alternatyva, čiuju, filharmonija. Arba supuvusi skylė (gal) ir dar two girls one cup.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.