RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Baby's got a temper TOP5

1. Rimas Kurtinaitis. Patenkintas ir išsišiepęs tik tada, jeigu gali ant ko nors rėkt, Lietuvos krepšinio legenda, kartu su Sabu skandinusi Andriaus Jurkūno galvą parašoj, kartais pyktis į gatves išbėga tik su rankšluosčiu ant strėnų.1. Rimas Kurtinaitis. Patenkintas ir išsišiepęs tik tada, jeigu gali ant ko nors rėkt, Lietuvos krepšinio legenda, kartu su Sabu skandinusi Andriaus Jurkūno galvą parašoj, kartais pyktis į gatves išbėga tik su rankšluosčiu ant strėnų.
2. Trapų savo sintaksės pasaulėlį saugantis komiškas politikas labiausiai įniršta išgirdęs jungtuką "tad" ir tada eina staugt ant smulkių kaulų ir prastų plaukų filologės.2. Algis Ramanauskas. Trapų savo sintaksės pasaulėlį saugantis komiškas politikas labiausiai įniršta išgirdęs jungtuką "tad" ir tada eina staugt ant smulkių kaulų ir prastų plaukų filologių.
3. Garsų redaktorių korektūros klaida gali įkvėpti originaliems ir netikėtiems atleidmams iš darbo ir algų karpymams. Dėl prasto masonų ir satanistų sektų išmanymo dažniau renkasi žydų ir gėjų temą.3. Vitas Tomkus. Garsų redaktorių korektūros klaida gali įkvėpti originaliems ir netikėtiems atleidmams iš darbo ir algų karpymams. Dėl prasto masonų ir satanistų sektų išmanymo dažniau renkasi žydų ir gėjų temą.
4. Klaidų akumuliavimo meistras karts nuo karto mėgdavo įkirst teisėjui į žandikaulį už tai, kad kairiame aikštės kampe stovintis jo komandos draugas nepagavo į dešinę pasuoto kamuolio.4. Rolandas Skaisgirys. Klaidų akumuliavimo meistras karts nuo karto mėgdavo įkirst teisėjui į žandikaulį už tai, kad kairiame aikštės kampe stovintis jo komandos draugas nepagavo į dešinę pasuoto kamuolio.
5. Priartina Lietuvą prie europietiškų standartų iš kiekvieno argumento padarydamas umarą.5. Petras Gražulis. Priartina Lietuvą prie europietiškų demokratijos standartų iš kiekvieno argumento padarydamas umarą.
Au

o kur "žvyrius" Sinickis-Cinickis?

Karolis Jachimavičius

Šitas turėjo likti už penketuko ribų.

Ignas Petronis

Pirmi du - viskas gerai. Likę trys varo migreną su epilepsija.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.