RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Horoskopai (vasario 28 - kovo 6 d.)

uroboras17_tit

Šaldytuvas (lapkričio 11 – vasario 23 d.)

Its pogrom time! Išeikite su fakelais prieš aptukusias voveres ir nacionalizuokite visus jų riešutus, išvarykite kiaules iš fermų, pritaikykite joms įstatymą, kad jų nosys ne tokios ir suvarykite visas į skerdyklą.

Geras ženklas: Grybauskaitė prisipažįsta, kad ji yra Donskis.

Blogas ženklas: toks.

---

Che Guevara (vasario 24 – kovo 1 d.)

Estafetė! Kas pirmas įspiria čichuachunį žiurkšunį į vartų deviatkę, bėgdamas paskui automobilį jį aploja ir įkanda į ratą, o zoologijos sode paniekina žirafą, kad ji atsiliko evoliucijoje, ir ją apspjauna, tas ne tik drąsus, bet ir vikrus.

Geras ženklas: toks.

Blogas ženklas: pas jus į kambarį užeina ratų apsivalgęs Giržadas.

---

Butrimonys (kovo 2 – balandžio 13 d.)

Kaziuko mugė! Jūsų draugas laiko kamerą, jūs laikote medinį falą, tačau interviu ilgai neužsitęsia, kadangi jūs pamatote įspūdingų penkių durų pardavėją, braukiate jai medine lopetėle per ausį, žiūrite jai į akis, kai nustumiate jai beretę, krentate veidu į jos tarpukalnę ir šaukiate, kaip mylite Tėvynę.

Geras ženklas: jeigu Astai Baukutei atsiveria stigmos.

Blogas ženklas: jeigu pagarsėjate plačiuose one.lt ir cha.lt sluoksniuose.

---

Kurbunkulas (balandžio 14 – 17 d.)

Strazdanėlės! Imate penkis jaunus pistpankius, išmetate į Pilies gatvę ir laukiate, kol užkibs Gavrošas. Su likusiais gyvais susėdate prie derybų stalo, ištuštinat ant jo savo liaukas, daužote delnais. Ant kieno veidų daugiausia strazdanėlių, tas laimi.

Geras ženklas: šviesioji gyvenimo pusė.

Blogas ženklas: mušti būgnelį.

---

Gvidonas Markevičius (balandžio 18 – gegužės 15 d.)

Minusai virsta į pliusus! Aišku, jūs turite po ranka fotoaparatą, kai plentu pravažiuojate pro katę, iš kurios likęs faršas, todėl jūs ją fotografuojate, dedate lolzą, priduriate, kad juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis.

Geras ženklas: toks.

Blogas ženklas: ūmus nėštumas.

---

Fliakai (gegužės 16 – birželio 28 d.)

Jūs visą vakarą su palaiminga šypsena dedatės daiktus į lagaminą, su ta pačia budiška išraiška ir užmiegate. Jūs važiuosite į sodą. Kitą dieną žiūrite pro automobilio langą ir ridenate nepagaunamas akies dėmeles banguojančia Laumės juosta, pindamas vėjo kasas įžengiate į savo braškių lauką, pasisukate į kaimyno trobelę, o ten – ramštainai.

Geras ženklas: barzdotas Juozas Liesis su visą kūną išsitatuiravusiu Vilium Tarasovu šaukia „Vis vien“.

Blogas ženklas: nykus purvinas gobeleninis buitinis alkoholizmas.

Magenta (birželio 29 – rugpjūčio 3 d.)

Liabuka! Šią savaitę jūs – wannabe čierlyderė. Visi aplinkiniai megztukai yra labai faini ir labai faina, jeigu ką nors sutinkate, labai faina užvesti visus fainus žmones dainuojant fainą dainytę, o patys fainiausi yra faini dalykai! Give me an A, give me a Cock!

Geras ženklas: kai ateinate pas tėvelį.

Blogas ženklas: lankytis Saulėtekio žvėryne.

---

Salmoneliozė (rugpjūčio 4 – rugsėjo 9 d.)

Jūs nežinote, kaip gerai, kai skauda galva ir yra „Saridono“! Pripažinkite naviką savo kūno dalimi, kuri irgi turi jausmus, kovokite už vėžį, sakykite, kad jeigu gėris kovoja prieš jį, o blogio nėra, tai čia jau dangaus karalystė, o jeigu čia dangaus karalystė, tai taip sakantys yra eretikai, o jeigu atsiranda blogis, tai iš esmės jūs palaikote pasaulio tvarką, o jeigu gėris yra eretikai, tai jie yra blogis. Tegyvuoja navikai!

Geras ženklas: katės šuns kailyje.

Blogas ženklas: Svetimas 5: VEKS.

---

Vulgarioji Gintarė (rugsėjo 10 – rugsėjo 30 d.)

Jeigu jūs prarandate prekinę išvaizdą, reiškia jūs kūrva. Venkite didelių subūrimo vietų, lįskite iš pakampių, patvoriais tik, per degradaciją, aptalžyta įstatymo raidės, jūs stipri, nešvokite čia, čiūndra, smirdit, štai šviesa tunelio gale.

Geras ženklas: toks.

Blogas ženklas: šaltas užpakalis ant karšto akmens.

---

Onomatopėja (spalio 1 – spalio 8 d.)

Būkite atsargus! Šią savaitę jums iš burnos gali iškristi radijinis hitas, o akys užkliūti už Kelio į muzikos akademiją. Nepasimeskite, bėkite pasidažyti, arba stovėkite ir šypsokitės, lyg pas jus būtų atvažiavę anūkai.

Geras ženklas: mokslo šviesa.

Blogas ženklas: kai juodoji ranka jus tempia už žando.

---

Killmantas (spalio 9 – lapkričio 3 d.)

Jūs monstras, gerąja ta žodžio prasme. Jūs psichas, blogąja ta žodžio prasme. Jūs apžiojate ne tik savo kumštį, bet ir išmanųjį telefoną. Jūs puikiai dainuojate ir mokate važiuoti snieglente todėl, kad esat mynęs dviratį BMX. Jūs – svajonės išsipildymas.

Geras ženklas: žaismingai nukreipti kalbą, kai televizoriuje pasirodo pageidavimų koncertai.

Blogas ženklas: toks.

---

Mėlynbarzdė (lakpričio 4 - lapkričio 10 d.)

Jūs stebinate tokiu greičiu, kad komplimentai nespėja paskui jus – dar nespėjo gėlės pražįsti jums žengus, o artimiausias aplinkinis vyras jau aklas ir išmintais takeliais smegenyse. „Colgate“ ir „Persil“ jūsų aplinkoje praranda prasmę.

Geras ženklas: šitas.

Blogas ženklas: šėtonas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.