RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kulinarijos kalvarijos: Lazdynų pasididžiavimas

Sienomis ropoja gėlių raštai, kartkartėmis sugirgžda sovietinės nomenklatūros ir žirnelių su majonezo blatinio džiaugsmo prisigėrusi sena komoda, kai šviesi proletarės galva trinktelna į jos sienelę. Iš jos burnos išskrenda šūktelėjimas. Už jos nugaros plušantis šešioliktosios pamainos frezuotojas mano, kad ji prašo daugiau ir smarkiau, o jai skauda guzą ant kaktos. Kol kamerą ir mikrofonus prižiūrintis brigadininkas rūko virtuvėje, gyvosios staklės stovi prie lango ir pavydžiu žvilgsniu lydi link kebabų kiosko per balas artėjantį vaikiną. Jam bus linksma, o jai dar teks sunkiai dirbti, kad vargšams Indianoje ir Nebraskoje savo meilės vaisiais padėtų pratempti iki kitos dienos.

kk0Žvilgsnis į dangų, kančia veide.

Lazdynuose vyksta daugybė baisių dalykų. Išsekusiai filmų suaugusiems darbuotojai prieš akis blyksi laisvą žodį pervažiuoti skubantys sovietų tankai, kai ji viena ausimi klauso režisieriaus nurodymų, o kita zonduoja, ar per duris nesiveržia orderiu ginkluoti cenzoriai. Prie kebabų kiosko panikos apimtas senolis skubina mane kuo greičiau skambinti avarinei, kadangi nuo parduotuvės link kioskių promenados vingiuoja vandens upelis. Senolis nespėjęs prisitaikyti prie staigių modernaus pavasario sukeltų pokyčių, nemato, kad tai pavasaris žiemos pašalius gena. Dar neseniai jis dainavo rajono himną: „Lazdynai,Lazdynai – tai mūsų namai/ Juos puošia gražiausi pušynai, kalnai…Priedainis(Kai saulė pakyla virš mūsų namų/ Pripildo ji meilės, svajonių naujų/.Lazdynuose ošia medžiai žali/,Gerbkit, mylėkit Tėvynę visi…“, o dabar svetimšaliai nevalytais kedais trypia grindinį, po kurį jo vaikas triratuką mynė.

kk2Pin kodas - seksualiau už cinamono sumuštinukus.

Kebabų kioske tuščia ir į bildesį liūdna tyla atsako geltona tulpė. Puiku, pardavėja sveikinta su kovo 8-ąja, todėl bus motyvuota ir su nieko nekainuojančia šypsena greitai pašaus kebabą į šildytuvą. Kai tik ji pasirodo, aš užsisakau didelį lavaše, o kadangi aistrą virškinti uždegančių jelapenų nėra, keičiu juos svogūniukais. Galbūt lazdyniečiai iš kryžiažodžių trūkumo vienas kitą parduotuvės akcijomis ir kortelių suteikiamomis nuolaidomis tikrina, tačiau šie paprasti ir nuoširdūs žmonės tikrai turi skonį. Ir visa tai telpa į 9 litus, neskaičiuojant sielą gaivinančio Tymbark vyšnių gėrimo už 2,5 lito. Kaip visada – su pikantišku padažu, nes tik taip mes rašom puslapyje EPT.

Cool.Cool.

Su marinuotais svogūnais.Su marinuotais svogūnais.

Lavašo išmatavimai nekuklūs kaip „Sekundės“ banko laikų dvasia. Iš pirmo žvilgsnio, jis neišmatuojamas ir neapžiojamas, tuo pačiu toks jautrus ir trapus iš pirmo kąsnio, kai tarp dantų sutraška jo tešla. Per visą liauną jautienos skiedros kūną sklindantis karštis rodo meilę ir rūpestį, tačiau kąsniais kasantis gilyn ji išduoda, kad kebabo dydis išpūstas kopūstais. Štai kur šių kebabų dydžio paslaptis – adaptuodamiesi prie vietinių sąlygų jie bando tapti balandėliais, tačiau tokiu akcentu tik prajuokina visko mačiusį interneto kosmopolitą.

Kas tai - itin didelis sotumas ar mažas apsirijimas, nežinau, bet jaučiuosi kaip žuvis savo kailyje.Kas tai - itin didelis sotumas ar mažas apsirijimas, nežinau, bet jaučiuosi kaip žuvis savo kailyje.

Štai ir paskutinis kąsnis, mano veidas patvirtina visas evoliucijos teorijas, kad esu tik gyvulys, o pirštai švarutėliai, nė lašas padažo neprasisunkė per tvarų lavašo šarvą. Alkanomis akimis mano paskutinį gurktelėjimą palydi televizijos bokštas transvestitas „Eglutė“ ir aš džiaugsmingai paraginu draugus prisiminimui nusifotografuoti prie Lazdynų raitelio. Lazdynai, aš dar pas jus sugrįšiu!

kk6Su draugais.

Dydis: 5/5

Skonis: 4/5

Tvermė: 5/5

Adaptacija: 3/5

Viso: 4/5

Julius

Nežinau kAm čia sueina komentarai, bet straipsnis suėjo gerai. Reiks aplankyti. ;)

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.