RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kokia muzika, toks ir seksas

Ar ne Laimuti Purvini? Rašiau praeitą dieną apie prancūzus, kuriems to reikia dėl pačio nuodėmės saldumo, žinojimo, kad daro blogai ir kad juos dabar fotkina Sardinijos mafija. Vokiečių seksas kur kas kitoks. Jis suplanuotas, visa šutve, racionalus, su paruoštom servetėlėm ir liliputu, kuris muša gongą prieš pradžią. Jūs juk prieš akis dešimt Ibizos saulėje per puikiai įdegusių trumpaplaukių keturiasdešimtmečių ponių su keturiais septyniolikemčiais berniukais baltomis šypsenomis, ar ne? Būtumėt recenzentas, žinotumėt, kad taip ne tik Švedijoj daro.

Šis kultūrologinis etiudas skirtas vokiečių dydžėjui Koze, kuris ne galva įvarčius muša, o daro kažkokius sado mazo gabalus pavadinimais "Dr.Fuck.

djkoze

Čia fantikas: http://www.mediafire.com/?zbnq4jlqiz2

(O kunigas bažnyčioj svetimoteriavimą atleis! :P )

Gon

Aš jaučiu, kad koks Stano tai yra toks narcizas kad mylisi pagal savo muziką ir dar pudeliuko poza. Dar įdomu, kad vienoj laidoj Kučinskas gyrė Stano dėl jo muzikos ir prasmingų žodžių. Tai įtartina, todėl reikėtų patikrinti Edmundo kompą, ką jis ten -grafiško atsisiuntęs, kol honorarai maži ir Cicinas su boba mylisi. Blmb.

Edvardas

Užuojauta L. Purviniui.

UFB

Geriausias seksas - pagal hardkorą.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.