RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Horoskopai (kovo 7-13 d.)

tit

Šaldytuvas (lapkričio 11 - vasario 23 d.)

Jūs pabučiavote merginą, jums tai patiko, bet ar pagalvojote apie pasėkmes? Ar jūs sugebėsite pakelti patyčias "Bernas ir merga, tai graži pora", socialinę izoliaciją per pasidalinimą komandomis, žeminančias bažnyčios procedūras ir lyties pakeitimo, atsiprašome, bybio nupjovimo operaciją?

Geras ženklas: toks.

Blogas ženklas: būti užkluptam nusikaltimo vietoje.

---

Che Guevara (vasario 24 - kovo 1 d.)

Pabudote ir melskitės! Su musulmonais, bedieviais, Egdūnu Račium, Aidu Puklevičium, satanistais, troleibusų bobutėmis, davatkomis, fanatikais, dainuokite „I just can't get enough" (of Jesus), jeigu sutiksite krišnaitus, eikite jiems savanoriškai iš paskos pasakyti moralo.

Geras ženklas: kai vaikai seka tėvų pėdomis.

Blogas ženklas: įsitikinimas, kad jūsų kūdikis iš nekalto prasidėjimo.

---

Butrimonys (kovo 2 - balandžio 13 d.)

Taupykite ir putokite! Benkartais, jobariais ir paškustvomis! Vienas blet gali atstoti 5 sakinius, taip jūs sutaupote laiko ir neleidžiate emocijoms marinuotis. Neleiskite, kad jums kas nors trukdytų, ir pamažu aplinkiniai prisitaikys.

Geras ženklas: jei į kaimą ateis mados.

Blogas ženklas: jei valgote meną ir nebejaučiate skonio.

---

Kurbunkulas (balandžio 14 - 17 d.)

Nėra Vakarų, Islamo, Kinijos, Japonijos ir kitų civilizacijų, yra makrastukai, kurbunkulai, liuobsprungai, kvazinimitarai, juos valdo Turbo triušiai, bet kokia jums bėda, kad nėra kas juos nupiešia. Jūs pasimetęs daugiapoliariniame pasaulyje, tiesiog pasiklydęs žmogus.

Geras ženklas: gera vaidyba, puikus montažas, nuostabus komandos darbas.

Blogas ženklas: gyvenimas ir mirtis su Andriumi Mamontovu.

---

Gvidonas Markevičius (balandžio 18 - gegužės 15 d.)

Nepasimeskite, jeigu pardavėja staiga ims šypsotis. Atsakykite juoku. Jeigu ji priekaištingai išmes šypseną į priekį, lyg jai niekas negalėtų sugadinti nuotaikos, išskėskite rankas  ir treptelkite su šypsniu. Šypsokitės, kol prieisite Astą Stašaitytę, agresyvaus optimizmo bosą.

Geras ženklas: geras ženklas - gražus ženklas.

Blogas ženklas: negyvas indėnas.

---

Fliakai (gegužės 16 - birželio 28 d.)

Prekybos agentas irgi žmogus! Jį reikia priglausti, apkabinti ir išklausyti, kas sunkaus ant jo širdies prisikaupė. Duokit jam išmaldos ir pasiimkit dalį jo naštos. Tada pasijauskite apgauti ir nusivilkite tikėjimu.

Geras ženklas: Terminatoriaus paunksmėje krykštauja vaikai.

Blogas ženklas: tipo.


---

Magenta (birželio 29 - rugpjūčio 3 d.)

Kai jūsų firma yra labai išradinga, per Kalėdas puošia apverstą eglutę, per atlaidus ant baslio sodina Eugenijų Ostapenką ir visur persekioja anekdotais, atsiminkite, kad kitiems užtenka rūkytos mėsos ir kad kas pagirdytų pakeliui į Palangą.

Geras ženklas: te, žiūrėkit.

Blogas ženklas: žiemkentys ant akies.

---

Salmoneliozė (rugpjūčio 4 - rugsėjo 9 d.)

Kas yra gezas? Tai, kai kažkas pasako liaukitės, o jam atsako liau liau liau. Kas yra reiveris? Tas, kuris išgirdęs gezą sakant liau liau liau paskui kartoja penkis metus ir dar nežinia kiek metų kartos, juokauja, o paskui iškart atsiima savo juoką ir būtinai pabrėžia kokią nors savo žaizdą. Pavyzdžiui, jam baisiai nejauku, kad jis rusas, nors visiems aplinkui, švelniai tariant, pajebat'. Bet kiek galima apie Sanią...

Geras ženklas: kai šviesa užlieja akis.

Blogas ženklas: kai praeitis neatstoja.

---

Vulgarioji Gintarė (rugsėjo 10 - rugsėjo 30 d.)

Kaip įžymybes veikia naujienos apie krizę? Kaip jaučiasi vargšė įžymybė, kai jos niekas nepaklausė apie krizę? Ar gera turėti nuomonęs apie nuomonės neturinčius? Kokie jūsų ateities planai? Atsakykite sau į šiuos kankinančius klausimus ir būkite išsilaisvinę kartu su Linu Karaliumi.

Geras ženklas: pošlinti.

Blogas ženklas: jūsų vaikinas.

---

Onomatopėja (spalio 1 - spalio 8 d.)

Kaip lygiosios nėra pergalė, taip gėjus nėra jūsų geriausia draugė. Nepajėgų vyrą jūs vadinate impotentu, tuo tarpu čirškaujate pamačiusios tokį, kuris jau ne tik ne impotentas, bet jaučia malonumą tik žeminamas arba žemindamas. Jūs sakote, kad jie jūsų draugai, bet viskas ką jie daro, tai bet kokiam jūsų įnoriui ar nesąmonei sako taip. Blet.

Geras ženklas: toks.

Blogas ženklas: ladies and gentlemen, we're floating in space.

---

Killmantas (spalio 9 - lapkričio 3 d.)

Šnekuti, kas jums darosi? Lendate, nors jūsų pašnekovas neturi ką jums pasakyti, iš visų pusių tampote liežuvį, o kai jis prabyla ir pareiškia savo nuomonę, pradedate purkštauti. Kam ta kaltės išraiška ant jūsų veido, jeigu darote tai, kas jums patinka? Kas jums ką žadėjo? Jei ką žadėjo, tęsėjo.

Geras ženklas: toks.

Blogas ženklas: kai chroniškas pošlumas transformuojasi į nepagydomą visur narkotikų matymą, ble gerą tripą vakar apturėjau.

---

Mėlynbarzdė (lakpričio 4 - lapkričio 10 d.)

Turėkite sveiko proto ir nesidrovėkite juo švaistytis. Siūlykite saugoti sveikatą, ilsėtis, artimiau bendrauti su namiškiais, mylėti artimus, padėti bėdoje ir aprengti nuogą. Gausis horoskopai, skaitomiausia bet kokio leidinio dalis.

Geras ženklas: šitas.

Blogas ženklas: šitas.

Horoskopai

Idomi interpretacija.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.