RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kulinarijos kalvarijos: I‘m number one, so why try harder

kk11Prie ruso būdavo pistonų.

Prieš trisdešimt metų šis žydras dangus žadėjo šviesią ateitį ir laimę Karoliniškių naujakuriams, 2009-aisiais jis iš jų tyčiojasi: dabar čia getas, čia turėtų gyventi atvykėliai iš Nigerijos, Ganos ir Kamerūno, tačiau jie vis dar aria, o grįžę namo iš krizės apimto fabriko, atsigula ant lovos, nusisuka į sieną, susigūžia į embriona ir pirštu krapšto trūkį sienoje. Lietuva vis dar atrodo Europos pakraštys. Kaip aš susirasiu juodų draugų?

Jis pasirodo iš niekur.Jis pasirodo iš niekur.

Karoliniškių lankytojus pačiame pakraštyje pasitinka trys kioskai, jie sukorė ilgą kelią, kad savo dovanomis man teiktų malonę, viduriniame savo dienas hastlina blondinė, kuri viena ranka maišo vištienos atplaišėles, kita pjausto jautienos ir kiaulienos kebabą. Didelis atsieis 9 litus, mažas 7, kečupo gal nereikia, o kas ten, tame plastmasiniame indelyje? Komunikuoju barmenei, kad merginai ledų. Iš tiesų tai mikrobangėje antrajai jaunystei pražydę bulvytės.

Atrodo kaip ledai, skonis - kaip pernykščių.Atrodo kaip ledai, skonis - kaip pernykščių.

Gete daryk kaip aborigenai, sako sena Bavarijos patarlė. „Būk, gera, nemesk dar bulvių, tegu pirma ji kebabus padaro“, maldauju švelniosios, kuri 15 minučių tyrinėja šiukšlių dėžės laisvesnį kampą ir sulaukusi antro šveičia jas kaip Novickis, Voldemaras Novickis. Aš tavo tribūna, tu mano goliukas.

Kebabas - geriausias žmogaus draugas.Kebabas - geriausias žmogaus draugas.

Va, koks didelis užaugai, aš tave atsimenu dar kai buvai visai lavašas politelene. Pirmas kąsnis suteikia stipriausią įspūdį ir aš niekad nepamiršiu to nuostabaus aromato prieskonių, išgautų iš aukščiausios kokybės Vegetos rūdos. Kuo giliau kasiesi į skonio šachtą, tuo mažiau vilties grįžti sveikam ir viduryje kebabo jau kyla noras kuo greičiau bėgti namo ir nusiprausti. Šiuo kebabu galima užkrėsti. Brangioji, kas tau, ko tu taip maivais?, nejuokinga?, tik ne ant kelnių.

kk5Kioskų užkulisiai. Jam jau kebabas nerūpi...

Penktoji Kulinarijos kalvarijų stotelė kol kas sunkiausia, o Vilnius toks didelis, čia visokių hamburgerių, čyzburgerių, dienos sriubų ir naminių salotų. Tik tikėjimas ir viltis padės man skintis kelią į priekį.

kk7Seneli, kodėl tavo tokios didelės akys?

Dydis: 5/5

Skonis: 1/5

Adaptacija: 1/5

Tvermė: 4/5

Bendras: 2/5

kk6A tribute to the monkey unloved.
Divine Touch

toks vaizdas, kad ant tu bulviu kazhkas nuleido...:D

GoToHell

:D pats linksmiausias, taikliausias ir vaizdingiausias iki siol kebabiniu turo aprasymas :) Yo, tos bulves plastikinej stiklinej tai ir mane killina zhiauriai, praktishkai supykina ant karto....

antanas b.

bulves bokale is killin me.
i diena po 4 kart ateinu paziuret

Raimis

Manau, reikia rinkti pinigus Karoliui gastrologiniam dispancerio bilietui pirkti. Po 10 tokio apsilankymo bus kiaurasamtis is jo skrandzio... nekalbant apie vitaminu trukuma ;). Sveikatos ir laimes!

idol

dar mačiau kuopiasi ir ruošiasi atidarymui kioskelis kalinausko g. 2 . ten kur lukrecija.

lampėdžiai

he hehe, paklausk kokia mėsytė trakų gatvėj, patikrinsim ant melo

Ruta

Pabandyk tą naują "Berlin Kebab" šalia Gedimino prospekto ir pasakyk ar verta.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.