RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kulinarijos kalvarijos: Turkiška drungna

Atleiskite, kad teko padaryti tokią pertrauką. Kryžiaus kelias yra sunkus ir kartais varginantis išbandymas. Buvau išėjęs septynioms savaitėms į dykumą, pasiėmęs tik 33 modemą. Šeštą savaitę man pasirodė porno ir šnibždėjo į ausį: imk mane, imk mane dešine, imk mane kaire, imk mane abiem. Atsispyriau. Pasitvirtino: aš esu nekaltas. Ir nesvarbu, ką pikti liežuviai plaks – Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių konvencija man garantuoja nekaltumo prezumpciją, aš esu nekaltas, kol neįrodyta priešingai.

Dar prieš tai ėjau į turkišką kebabinę Algirdo gatvėje, prie Maximos, kur ant sankryžos kaip Dovydas ir Galijotas, in ir jan, Grybauskaitė ir Prunskienė susitinka smulkus ir stambus verslai. Stovim su drauge, ji dar nežino, kad aš jai atėjau parodyti, kaip gerai gyvena moterims golfo teises suteikę vyrai, mirksiu jai savo sekuliariomis akutėmis ir man nesvarbu, kad turkai turi Atatiurką – its bykoz jiuar blek.

Vyras papjovęs arklį.Vyras, papjovęs arklį.

Ką iš tų dienų pamenu, tai raibstantį spalvomis meniu. Lavašas su tuo, lavašas su anuo, pita, šito žodžio nežinau, o čia, mažyte, pažiūrėk, grynas, be jokių daržovių ir papildų, 14 litų, kaip dabar atsimenu, bet gal kaip heroinas, sėsi, baisu, ne, juos dar ir valgo?

Po 10 minučių atkeliauja įprastinis su jautiena, sūriu, daržovėmis, padažo neklausia, ant stalo stovi vienas švelnesnis ir baltesnis, kitas raudonesnis ir aštresnis. 12 litų. Už musulmonišką stebuklą airaną – 2,5, jį reikia eksportuot iš Algirdo gatvės kibirais, bet ką, žinai, čia Lietuvoj, tundra, nesupras.

Vis ne kaip Lietuvoj.Vis ne kaip Lietuvoj.

Pirmiausia kebabas taktiškai apgalvotai patenka į moters rankas. Kaip jie reaguos – išreikš nepasitenkinimą, išvarys, lieps nusiaut, pakvies imamą uostyt rankos. Viskas tylu ir ramu. Niekas nereaguoja. O aš galvojau, kad visi arabai yra teroristai ir nesvarbu, kad turkai yra persai.

Sakralumas ir vulgarumas. You like that, dont you, in uroboras.lt?Sakralumas ir vulgarumas. You like that, dont you, in uroboras.lt?

Atsargiai kandu, nežinau papročių, ką reiškia riaugas, gal SOS, ką reiškia čeptelėjimas, gal visi rankas aukštyn. Pirmas kąsnis – ir aš lyg į veidrodį žiūrėčiau. Kebabas pusiau šiltas, atsargiai pašildytas, atsargiai skanus, kopūstienės nemaža (visi mes žmonės!!!!), krimst krimst, jis toks vidutiniškas, štai ir priėjau liepto galą, tačiau jis kažko sunkiai kramtosi. Gal tas lavašas ne šviežias? Ar taip turi būti?

Viso gero, gražiu turkišku akcentu sako šeimininkas. Smagu, sveikintis jis nebijo, tačiau jo kebabai nedrąsūs. Ir nėra ko stebėtis, Lietuva šalis niūri, nuolat balansuojanti ant trijų procentų ribos, ekonomika varoma vartojimu, Mamontovas mėto statulėles, kompiuterių marketingas neišplėtotas.

Kai niekas nemato, jis dulkina kilimą.Kai niekas nemato, jis dulkina kilimą.

Ach, gera ir įdomu svetimoj aplinkoj, tačiau naujai iškteptas Furkanas ir Merve susikabina už rankų ir patraukia toliau. Kita Kalvarijų stotis – Karoliniškių kioskas. Atvažiuosim su švyturėliais.

red_apples

O kodėl čia nebuvo įvertinimo rezultatų, kaip visiems kitiems valgytiems kebabams?
Dydis, Skonis, Tvermė ir pan. Įdomu gi.

Jurga

Turtvydai, siuksliu maisai tai dzin, bet tas svelniai farsa rakinejantis pirstas man nelabai.

Turtvydas

Koks skirtumas į ką tas faršas sukištas, jeigu tie maišai švarūs? Tualetiniu popierium negalima veido nusivalyti, kadangi kiti juo užpakalį valo?

kotryna

nuvaryk pas visų draugą marokietį. Happy Me. Ševčenkos g., prie loftų. pamatysi.

Jurga

Gerai, pasakysiu aš apie tuos kebabus. Einu kartą pro Marmarį, o ten gatvėje visai šalia stipriai nudėvėta mašina atidaryta bagažine stovi. Šalia bagažinės - tamsaus gymio garbanotas vaikinas, vienoj rankoj cigaretė, kita ranka jis rakinėja, čiupinėja, prikišęs prie nosies uostinėja faršą, kuris, sukrautas į šiukšlių maišus (!?), guli toje bagažinėje. Kažkodėl pagalvojau apie sumaltus kačiukus. Bet kokiu atveju, vaizdas buvo labai "skanaus". Ko gero, natūralu, kad viduje nesu buvusi :)

tum

melodingai rasai. =] patiko. o kebabas ten ir man - ne.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.