RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Savineigos tūris

Liubim patamu shto nas ubyval.Liubim patamu shto nas ubyval.

Yra toks mitas apie plačią rusų sielą. Nežinia, kaip tą plotį kai kurie matavo, tačiau tai turbūt kažkoks proto antimatas. Tai reiškia, kad plačiasieliai yra labai geri ir pasiruošę viską atiduoti. Ir yra kita labai tiksli citata: apie tai, kad laisvė kažko verta tik tokiu atveju, jeigu sugebi pasakyti ne. Jeigu sugebi skirti gerą nuo blogo. Todėl balsavimui ir kitoms privilegijoms yra amžiaus cenzas. Klaipėdiečiai Viačeslavas Titovas ir Jurijus Šeršniovas nesugeba pasakyti ne nelaisvei, jie teigia, kad Lietuva savo noru prisijungė prie SSRS. Baisiausia, kad taip jie spjaudo ne tik ant Lietuvos, bet ir ant savo, rusų tautos. Kad ir silpna ta Rusijos tapatybė, tačiau visgi Rusija yra krikščioniškos Europos dalis. Krikščioniškos, reiškia ne marksistinės. Ar jie pasiruošę neigti ir tai, kad Iljičius ir Džiugašvilis naikino ir jų tautiečius? Jeigu jie komunistai, tai kodėl jie priklauso Rusų sąjungai, sąjungai sudarytai pagal tautą, kurią komunistai siekia sunaikinti?

Kedofilinė psichozė

Oligarchijos ir monopolijos kuria socializmą: ).Leidimas kapitalui koncentruotis yra nekruvinas būdas kurti socializmą: )Tą ir daro Kubiloidų gauja, sunaikindama smulkų ir vidutinį verslą.
Ir iš tikro: )Kubilistano CCP naktimis jau išjungiamas radijas ir greit bus įvesti maisto talonai.: )Kai , tokią pat krizę patyrusi Estija , ruošiasi įsivesti eurą: DDDDDKubilistano CCP dienraščiai mirga pranešimais apie Kubilistano CCP ekonominius pasiekimus, o žmonės ne emigruoja , o evakuojasi: )Kaip vyresniems žmonėms tai pažįstama………: )))
Dar tik 2 metai, kai krentame, tačiau konservatyviam nuoširdžių barbarų kubilizmui pastatyti prireiks kelių dešimtmečių.: )Tai bus šalis, kurioje nebus geju, pedofilu, komunistu, juo
daodziu, musulmonu, prostituci
u ir t.t.Nuoširdziu barbaru vertybes bus viešai eksponuojamos visur -Liancbergos bronziniai biustai ir portretai džiugins akį ir širdį: )Didžiuliai plakatai iš fioletavos medziagos aukštins super žmogų ir karį Drąsių….: )
Slaptasis Kubilistano CCP ekonomikos patarejas Kodis nuosekliai vykdo kubilizaciją ekonomikoje.Smulkūs runkelių ūkeliai naikinami įstatymo numatyta tvarka-jokių individualių įmonių ar kazkokių patentų-tik UAB su 100 000 lt įstatiniu kapitalu i ne kiteip: )Tikslas juk vienas -visos šalies Kubilubizacija ir resursų maximizacija-visi turi dirbti maximoj, achemoj arba PKNForlen-lukoil.Vis dar pasitaikantys smulkūs ūkeliai turi būti pasmaugti PESDEC mokesčių, kad Europa nesuprastų: )Žmonės viską turi atiduoti VALSTYBEI, o sau pasilikti 1-2 maišus grūdų už visų metų darbadienius-mokesčius reikia didinti, nes Rusijos sulaikymo strategija ryja vis daugiau lėšų-atsiranda vis įmantresni rusijos sulaikymo prietaisai ir būdai-vertaliotai samaliotai .

Kedofilinė psichozė

Sovietų sąjunga okupavo Lietuvą ir tuoj pat ėmėsi gaivinti Smetonos fašistų nustekentą utėlėtą Lietuvą: )Buvo pastatyta šimtai gamyklų, visi vaikai ėmė lankyti mokyklas, įkurti keli universitetai, nutiesti keliai ,pastatytos ligoninės ir t.t.t.t.t: 0))Na ir kam gi neigti tą okupaciją.: )?Okupacija Lietuvai davė net panelę Prezidentę-ji galėjo mokytis Maskvoje geriausiose partinėse mokyklose: )

Linas Jokubaitis

Debai ruskeliai, jei ne ju okupacija, tai Memely negyventu. Dar kazkaip kraustymasi tautu pavare ir etniskai isvale Rytprusius.

Liutauras

su visais panašiais tipais kalbą pradedu nuo dviejų klausimų:
1) ar pritariate neteistų žmonių trėmimams į Sibirą?
2) ar pritariate TSRS kariuomenės mariodieriavimui ir civilių žaginimui Vokietijoje?

jeigu atsakymas bent vienu atveju teigiamas - bendros kalbos nelabai begali būti

pedro

ar reikia prisiekt išrinktajam į savivaldybę? nes jei taip, tuoj pat juos iš pareigų.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.