RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Landsbergis neskaito spaudos

-Sūnau, tu vienos oktavos nepereitum... -Jeigu nebūtų trinties, įsibegėję kūnai inertiškai judėtų be galo...Inertiškai judantis disonansas - antrasis konservatorių dėsnis.

"Žinoma, Kubilius yra labai sunkioje padėtyje. Štai jį privertė prašyti atleisti gerą ministrą. Palyginus, tarp kultūros ministrų tai yra geras ministras – ne tik nevagiantis ar neleidžiantis vogti, bet ir turintis idėjų, geros valios. Bet jis netinka daliai politinio elito ir aš manau, kad A. Kubilius buvo priverstas. Bet tada yra tokio pobūdžio veiksmai, kokie kartais būdavo labai nelaimingi mūsų valstybei, kai politikai priversti darydavo neteisingus žingsnius, kad ta valstybė šiek tiek pasilaikytų, o iš to labai gerų rezultatų nebūdavo“, -vakar kalbėjo Vytautas Landsbergis, nors prieš savaitę išėjo žinia, kad Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, jog Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis supainiojo interesus dalyvaudamas sprendžiant klausimą dėl valstybės finansinės paramos skyrimo kino filmui "Atsisveikinimas", kuriame pats ir vaidino.

Kedofilinė psichozė

Negaliu aš in šituos du gaidžius žiūrėt.Išimkit juos greituoju būdu.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.