RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Degutienė kalba daug

Paspauskite mygtuką, kad išgirstumėt, ką kalba Seimo pirmininkė.

Irena Degutienė kalba daug per daug. Štai vakar Seime buvo švenčiama mūsų okupacijos pradžia, per kurią ji sakė:

„Linkiu, kad mūsų mintyse ir žodžiuose būtų daugiau ramybės ir išminties, tebūnie tai dėkingumas tiems, ant kurių kraujo, kaulų ir maldų atkurta Lietuvos nepriklausomybė“, – sakė I. Degutienė.

Pvz.: „Linkiu, kad mūsų mintyse ir žodžiuose būtų daugiau ramybės ir išminties, tebūnie tai dėkingumas tiems, ant kurių kraujo, kaulų ir maldų atkurta Lietuvos nepriklausomybė“, – sakė I. Degutienė.
Lietuvos nepriklausomybė atkurta beveik be kraujo, išskyrus milicininkų sumuštus žmones. Mūsų revoliucija buvo dainuojanti.

Noriu poniai Irenai priminti, kad mūsų revoliucija, laisvės atgavimas buvo beveik be kraujo, nebent kažkam milicininkas bananu galvą praskėlė, bet iš esmės mūsų revoliucija buvo be kraujo, mūsų revoliucija buvo dainuojanti.

be pagiežos ir dantų griežimo

švęsti - subtilus žodis. kaip kam. bendravau su tais, kurie sąjūdžiui atsidavė ir vis dar tebegyvena nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu. jie nešvenčia, jie verkia prisiminę, ir verkia iš laimės. užstrigę laike :)

okeana burbuls

Realiai nustojo egzistuoti, tik juridiškai, jei sektume moderniąją teisę, ji toliau egzistavo. Sutartis sudaryta apgaule ar prievarta negalioja, ar ne?
Valstybė be teritorijos - jau ne visai, o pagal kitus ir visai ne valstybė.
Ką aš noriu pasakyt, tai, kad kol niekas Lietuvos nepripąžino, vargiai galima kalbėti apie realų savo teisių įgyvendinimą ir gynimą tarptautiniu mąstu.
Ir taip, de jure ir de facto sąvokas sumaišiau. Atsiprašau :)

Karolis Jachimavičius

Lietuvos Respublika nenustojo egzistavusi, tik buvo okupuota. Tuo ir rėmėsi nepriklausomybės atkūrimas. Ir įsiskaityk, ką parašei - de facto valstybė pripažinta tik tada, kai pripažinta de facto :) Ir dar omeny turėjai de jure pripažinimą. Pagal Sovietų požiūrį, tai būtų, kad mes tik de facto egzistuojam, o de jure mūsų niekas nepripažįsta.

okeana burbuls

De jure atkūrėm 1990-03-11 bet de facto, tai jau visiškai kitas reikalas, mus realiai pradėjo kaip valstybę pripąžint tik po SSRS žlugimo, t.y. 1991 rugpjūčio. O valstybė yra pripąžinta tik tada, kai ji pripąžinta de facto. De jure yra krūva nepriklausomų valstybių (Abchazija, turkiškas Kipras ir etc.) bet tai kas iš to? Ogi nieko, paskui, kai pripąžins galima bus banguot, o tuo momentu tai niekis ir tiek.

Karolis Jachimavičius

Sausio 13-oji nebuvo karas, tik vienpusė ataka. Mes nepriklausomybę teisėtai atstatėm 1990 kovo 11-ą. Iš kalbų sprendžiu, kad švenčia. Iš mūsų atėmė laisvę, mus pavergė. Kam akcentuoti dalykus, kurie buvo blogi? Aš esu laisvas, Degutienė tik tiki, kad yra laisva.

ALFA IR OMEGA

http://lt.wikipedia.org/wiki/Sausio_13_aukos kaulai ir kraujas, Višinski. Ir nešvenčia, o mini. Ir ne, aš nesu megzta beretė pagal mąstymo būdą.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.