RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Petras Gražulis - pigus populistas

"Oi!""Oi!"

Šaltinis "aze" parašė labai rišliai apie Petrą Gražulį, kad galvojanti, "jog Gražulis yra selebričio sinonimas, džekilo haidas ir ta Lietuvos pusė, kurią galima atskirti iš rudo dryželio".

Nepaisydamas to "aze" informavo, kad Seimo narys Petras Gražulis pastebėtas vakar po 13 val. "tinkamiausioje Seimo nariui vietoje - "Čili kaimo" lauke prie TSPMI". Pasak "aze", Gražulis gausiai barstė salotas pipirais, sėdėjo su susiraukusiu ponu tamsiais akiniais ir šviesiaplauke moterimi blizgančiais sportbačiais".

"Aze" teigia, kad nesugalvojo nė vieno pro-tolerantiško pokšto, kurį Gražulis būtų supratęs.

Esame homoskeptiškai (šį terminą, pasirodo, pirmą kartą panaudojo Steve'as Cooganas savo sitckome "I'm Alan Partridge" 1997 metais) įsitikinę, kad Gražulis jau rūpinasi ateinančiais Seimo rinkimais ir užuot dovanojęs dovanas rinkėjams, ryja vėdarus iš jų lėkščių be rankų pigiam ir pompastiškam įspūdžiui padaryti.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.