RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Gražulis ir Sabolius – atitiko kirvis kotą

sabolius"Tauragno ežero sausėjimas - palankus Putinui".

Socialdemokratiškas vertybes išpažįstantis portalas „Delfi“ publikuoja filosofo ir rašytojo Kristupo Saboliaus kelias skirtingas temas ideologinių priešų link sufuzinantį esė „Netimero ir Brunono dvikova šių dienų Lietuvoje“, puikų pavyzdį, Kaip suvesti tūkstantmetį ir bet ką kita į norimą temą, Petrą Gražulį ir homoseksualų teises, sakyti, kad homoseksualizmas yra gerai.

Pradėjęs nuo rimto problemos, Lietuvos tapatybės ir pagonybės kulto joje, jis galiausiai išsigąsta prisiimti vieną poziciją ir Netimero, ir Brunono dvikova jam pasirodo paradoksali. Viskas čia paprasta, jeigu turi drąsos užsiimti poziciją ir prisiėmęs atsakomybę už savo žodžius ginti pagonybę arba krikščionybę.

Įdomiausia, kaip ne visada sveika nuovoka pasižyminčio Petro Gražulio priešai ir nemėgėjai galiausiai perima jo paties metodus. Kaip p.Gražulis kartais įžiūri Briuselio ir Amerikos gėjišką sąmokslą, taip Sabolius suveda, kad tokie įstatymai yra patogūs Rusijai. Neva įstatymas prieš žmogų, nors jo šalininkai Seime ne sykį kartojo, kad jis ne prieš žmogų, o prieš jo veiksmus. Ne būti draudžiama, o ydą pateikti teigiamai. Tai yra homoseksualizmo vertinimo klausimas – gerai tai ar blogai? Dešinieji niekada jo nepalaikys, tačiau būtent dešinieji pirmieji pradėjo diskusiją ir įtraukė homoseksualus į politinę „agendą“, pradėjo prisitaikyti prie nūdienos aktualijų. Vien tik saugant ugnį, pasitenkinant status quo, permainų pasiekti neįmanoma.

Teisininkai sako, kad teisė miršta tada, kai į ją įvedamos moralinės kategorijos. Tačiau šie teisininkai, vadinamieji „pozityvistai“, tikriausiai nenorės diskutuoti, kaip gimė tokia, teisę iki grynos logikos ir instrumento išgrynanti idėja. Pirmojo Konstitucinio Teismo autorius, Austrijos žydas Hansas Kelsenas dirbo ateinant Hitleriui į valdžią. Viena iš jo minčių – netgi absurdiška teisė, draudžianti gyventi tam tikros tautybės žmonėms ar teigianti, kad raudonplaukiai turi žvirblio statusą, yra teisė. Tie patys iš teisės kultą darantys pozityvistai iki pat Aukščiausių Institucijų neigs moralės reikšmę, kol galiausiai visgi teks vadovautis „gera morale ir papročiais“. Moralės kategorijos jau yra mūsų teisinėje sistemoje, todėl būtų labai įdomu sužinoti, kaip Konstitucinis Teismas vertina patį homoseksualumą. Ar jis prieštarauja gerai moralei?

Keista, kad visi triukšmautojai nesureagavo į Eugenijaus Ostapenkos ieškinį prieš Erika Lisauskienę. Ji turės sumokėti p.Ostapenkai pinigų už tai, kad pavadino jį gėjumi, teismo sprendimu, apšmeižė. Būti pavadintam gėjumi – įžeidimas. Reiškia, teismas homoseksualumą vertina neigiamai. Kur jūsų balsai, paskui populiarumą ir tribūnos šviesas belakstančios žiurkės?

O gyvenimas tęsis ir toliau. Pabus konservatoriai dar valdžioje, kažkada turbūt sugrįš socdemai, atšauks įstatymą, leis gėjams tuoktis, gal įsivaikinti ar pakeisti Krusifikso dizainą kuo nors labiau išskirtiniu. Jeigu išmetame moralę iš politikos ir teisės, tada lieka kitas – pelno principas.

Tik lieka nežinia, kam p.Saboliui reikia susigražinti budistus (kur ir kas juos išvarė?), krišnaitus, juodaodžius ir kaukaziečius. Kad matytų veikiančią demokratiją iš išorės ženklų? Bičas juodų draugų turi? Kaip buvo pižonas, taip ir liko pižonas.

sh

taip kalbeti gali tik jo nepazistantis zmogus!

Sandraa lia lia liaaa

Grazulis yra dundukas

Karolis Jachimavičius
RiSu

Gerb. Karoli, ar jūs pats sau neatsibodot su tom nuolatinėm "pasakom" apie Sabolių ir apie Ramanauską, tada vėl apie Sabolių, ir tada vėl apie Ramanauską...
Com'on!!!!! Kiek gi galima rašyt tą patį per tą patį? BORING!!!!!!!

jfk

COOL!

LJ

Sabolius yra 6-oji akademine zvaigzde, nes jo gynime dalyvavo Miss America.

ulisas

sabolius yra pizonas.

tai - faktas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.