RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

TOP 5 – akademinės žvaigždės

Egidijus_Kuris1. Egidijus Kūris – kiekvienais metais VU Teisės Faulteto auditorijose buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas rūstų veidą pakeičia į šoumeno švytėjimą ir per paskutinę paskaitą studentai prapliumpa ploti. Prezidento apkaltos precedento dalyvis iki šiol atkakliai neigia įtarimus ketinimais kandidatuoti į prezidentus.
donskis2. Leonidas Donskis – VDU profesorius kelerius metus su malonumu leido savo neiginį pavadinime turinčioje laidoje kalbėti įvairiems intelektualams, kol galiausiai buvo išrinktas į Europos Parlamentą.
beresnevicius3. Gintaras Beresnevičius – į amžinai jauno, rečiau blaivo būdavusio amžiną atilsį VU religijotyrininko paskaitas atvažiuodavo tetos iš Kelmės. Skandalingasis Gintaras taip pat sugebėdavo per kelias akimirkas TV eteryje iš neartikuliuoto girtuoklio virsti charizmatišku intelektualu.
 Alfredas Bumblauskas – kartu su kolega profesorium Edvardu Gudavičium išpopuliarino kritinį žvilgsnį į Lietuvos istoriją ir, atremdinėdamas kaltinimus populizmu ir popsizmu, šiurpina uolumu VU Istorijos fakulteto studentus. Alfredas Bumblauskas – kartu su kolega profesorium Edvardu Gudavičium išpopuliarino kritinį žvilgsnį į Lietuvos istoriją ir, atremdinėdamas kaltinimus populizmu ir popsizmu, šiurpina uolumu VU Istorijos fakulteto studentus.
5. Antanas Smetona – VU Filologijos fakulteto daktaras sugeba morfologijos paskaitas paversti įdomiomis istorijos apie asmeninius pasiekimus ir preferencijas akimirkomis.5. Antanas Smetona – VU Filologijos fakulteto daktaras sugeba morfologijos paskaitas paversti įdomiomis istorijos apie asmeninius pasiekimus ir preferencijas akimirkomis.
Karolis Jachimavičius

Ką jis dėsto?

okeana burbuls

Norint patekt į Sigito Parulskio laisvą dalyką reik budėt prie duombazės. Pažodžiui.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.