RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

3 diena. Kekšės ir savižudžiai

Tailandas žymus pasidižiavimu, kad ten gimė Redbulis, durna cenzūra monarchijos rausvoms svajonėms palaikyti, hobiu rengti perversmus ir aukšta seksualinio aptarnavimo kultūra. Jei kuri mergina nenori tenkinti suomio ar vokiečio romantiškų svajų, tai bent svajoja už tokio ištekėti. Pigesnės ir mažiau įnoringos tailandietės ir kitos Pietryčių Azijos gyventojos sudaro didžiausią konkurenciją lietuvėms ir visai emigrantais varomai Lietuvos ekonomikai, todėl gali būti vadinamos kekšėmis. Tačiau danai tokioje permanentinėje konsumacijoje įžvelgia kažką gražaus ir svajingo, žiūri į skurdą, nekantriai išsilaipinimo Aarhuse ir ten pasipilančių dovanų laukiančius vaikus, buitinį smurtą, šiltai čiauškančias Patajos baro darbuotojas ir lipdo graudžią istoriją. Tik kaži, ar šis filme „Bilietas į dangų“ aprašomas fenomenas nėra per daug žinomas tokiam laikraščių skelbimais ir Rudolfo Levulio kūryba apsišvietusiam žiūrovui kaip aš?

Kad vertybės paprastume, jums gali pasakyti ir Rytis. Jeigu į fizinę kovą stotų Švarcas ir Stalonė, jis balsuotų už Stalonę. Jei susikibtų Rolandas Skaisgirys ir Asta Buikutė, jis balsą atiduotų už Seimo narę. Jeigu Skirmantas Valiulis mestų iššūkų Izoldai Keidošiūtei, jis pasirinktų Izoldą. Toks turėtų būti kinas: paprastas, draugiškas ir malonus. Rytis sako, kad reikalui esant, jis galėtų pražiūrėti 4 filmus per dieną ir tai dar nelaikytų apsivalgymo nuodėme.

rytisUž Keidošiūtę.

Savižudybė – irgi nuodėmė, tačiau atgimstančios Lietuvos aparatas keistu poelgiu sovietinius pareigūnus nustebinusį Romą Kalantą padarė herojumi. Vardan tos Lietuvos Romas galėjo mesti porą granatų į saugumo pastatą. Nežinia, ar tai turėjo įtakos Lietuvos pakaruokliams, tačiau neverta liūdėti, kai yra už mus didesnių lūzerių. Pavyzdžiui, suomiai, kurių Miika Soini, be koalicijos partnerių Lietuvos, Vengrijos ir Japonijos, sako, lyriškai parodė žudytis susiruošusio beviltiško senuko Thomaso istoriją. Žilagalvio paburktakio gyvenimas kažkiek primena poną Lazarescu iš Rumunijos, tik šis niekaip nenorėjo pasiduoti, o Thomasas pabumba vienas prie šachmatų lentos, pasikonsultuoja su pensininku teisėju ir anapilin susiruošia per 70 minučių, kurios vis tiek prailgsta. Jeigu jums labai sunku ir bloga gyventi, o valdžia neleidžia eutanazintis, kas daugiau belieka? Valio savižudybei!

Diedukui einant 84-uosius labai sunkiai sekėsi su mergom. Simona jam būtų paskraidrinusi dieną. Ji neabejoja, kad Buikutė pakrautų Skaisgiriui, nes yra daugiau gimdžiusi, palaiko Stallonę kovoje su sužverėjusiu Švarcu, o Skirmantui Valiuliui teikia pirmenybę prieš Izoldą Keidošiūtę. Tiesa, ji galėtų per dieną išžiūrėti tik tris filmus, ko per pirmą pasimatymą senukams nederėtų sakyti.

simonaUž Valiulį.

Rytoj sekmadienis, diena poilsio su absurdo komedija „Luiza Mišelis“, 15 minučių trukmės premjerinė mergaitės ir vištos kova filme „Suaugusi“ ir „Gomoros“ scenaristo anšlaginis darbas „Rugpjūčio šventė“ – 21:00.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.