RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Okiiko šeima išleido naują papuošalų kolekciją

Okiiko - Laura Tulaitė ir Eivaras Rastauskas (Aurimo Šandario nuotr.) 

Šeimyninis papuošalų dizainerių duetas "Okiiko" šiandien pradėjo anonsuoti naują savo papuošalų kolekciją.

 

 

 

 

 

 


Laura Tulaitė pasakojo, kad papuošalų idėjos gimė prieš dvejus metus.

"Šitie nauji, švieži. Pavadinimas kolekcijai dar sukasi ant liežuvio galo. Aišku, kažkokios užuomazgos prasidėjo prieš 2 metus gal, bet išgrynėjo, išsivalė, žodžiu, nauji", sakė Laura.

Ji su vyru Eivaru Rastausku taip pat šiandien papildė ir savo nebaigtinę kolekciją "Frames".

 

 

 

"Į seriją "Frames" patenka visi bent kiek vertesni ankstesnių papuošalų griaučiai. Jei pastebėjai mūsų daiktai ganėtinai grafiški. Ta linija-piešinukas ir virsta freimu. Gimė per anas Kaledas, bet mažai kam rodėm, šiemet išbaigėm", kalbėjo Tulaitė.

Laura ir Eivaras susipažino Dailės akademijoj prieš 13 metų, o kartu yra 12. Laura dirba grafikos dizainere, Eivaras yra architektas.

"Papuošalai mūsų hobis, evoliucionuojam jau ketverius metus. Karoliai daugiau yra mano iniciatyva, o visa kita labai susipynę - aš eskizuoju, Eivaras perbraižo, sudeda akcentus. Aš daugiau eskizuoju, jis įgyvendina. Iš čia savotiškai  ir mūsų pavadinimas OKI IKO, veidrodinė simetrija žodžio OKI, kuris iš japonų reiškia atvirą jūrą.O jis - mano krantas. Kitiems jis nereiškia nieko, o mum pasako apie mus viską", pasakojo Laura.

Laura tvirtina, kad jiedu nusprendė papuošalais užsiimti rimčiau.

"Kadangi tai buvo hobis, tai mes nelabai tvarkingi buvom, mėtosi visur ir viskas. Bet šiemet įvyko lūžis ir apsisprendėm rimčiau į viską pažiūrėt. Mums patiems tai labai svarbu, labai gera energija iš čia ateina", kalbėjo dizainerė.

"Okiiko" papuošalus bus galima įsigyti "Christmas bazaar" Siemens arenoje gruodžio 9-10 dienomis bei "Kalėdiniam Daiktų turguje" gruodžio 17-18.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.