RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Nepatenkintiems „Ryto“ žiūrovams kompensaciją išdalino Džikičius

Džikičiaus eksperimentai truko du pirmus kėlinius. (BC Lrytas nuotr.) 

Vakar pirmoj pusėj prieš Kėdainius „Rytas“ vienu metu buvo trise laisvi po krepšiu. Bet jiems pasirodė, kad tai per paprasta, ir jie nuėjo toliau laužt sunkaus darbo ir išpuoselėto komandinio žaidimo.

 

Ir po pertraukos buvo 10 taškų „Ryto“, bet daug mėtę gynėjai sunkiai pataikė ir „Kėdainiai“ prisivijo. Norėjau rėkt „Post up!”, bet susilaikiau. Ketvirtam kėliny, kai Rytas atsilikinėjo 10 taškų, tai rėkė Džikičius. „Ryto“ ūgio pranašumas buvo akivaizdus, bet Robertsas vakar metė tiek pat tritaškių kiek dvitaškių, o Valančiūnas savo metimus sumetė dėjimais, gavęs kamuolį jau laisvas. Ir kai Džikičius pradėjo rėkt žaist po krepšiu, laikas greitai tirpo, o Valančiūnas sėdėjo gavęs keistą techninę, penktą pražangą. Kartą pabandė postapint ir nulėkė Babrauskas, Seibutis ir Rašičius toliau klenkint iš toli.

Babrauskas iš pradžių praignoravo Džikičiaus nurodymą postapint, metė tritaškį ir nepataikė, o Kėdainiai pataikė, tai per paimtą minutę Džikičius taip rėkė ant Stepo, kad atrodė, jog tam veidas nulėks. Dar prieš tai Džikičius taip garsiai, kad visa salė girdėtų, gynyboj kažką sugrybavusiam Valančiūnui rėkė, kad jo žaidimas puolime buvo šūdinas ir viską baigė epitetu „Stupid“. Tai buvo prieš rėkimą ant Babrausko. Paskui per vieną minutę jis taip įsisiautėjo, kad du kartus ant žemės metė derinių lentą, nusirengė švarką ir grasino priartėjusiam fotografui. Went all Serbia on the team, Publika jo šou sutiko plojimais.


Paskutinės dvi trys minutės buvo įspūdingos „Ryto“ spaudimu. Vieną kamuolį po kito periminėjo „Rytas“, bet dažnai nesugebėjo išspaust taškų. Tai Seibutis, tai Rašičius prametinėjo iš trijų, tai Robertsas prametinėjo baudas, tai Rice'as pasavo, kai pačiam reikėjo mest, tai metė, kai turėjo pasuot, tai baudas prametinėjo. Vakar Tyrese'as tiek pjovė, kad iš užribio kamuolį atidavė varžovui.

Geriausiai vakar dienos rungtynes iliustravo Dilio gautas blokas. Perėmė Dilys kamuolį, šalia bėga laisvas Rice'as, dar kažkas netoliese, bet jis nusprendė pats dėt prieš vienintelį gynyboj buvusį kėdainiškį.

Juokingiausia, kad žiniasklaidoj jokių „Ryto“ komentarų. Vieni bijo klaust, kiti bijo šnekėt. Nebūtų reikėję man vakar tėvui mašinos gražint... "Rytas" pralaimėjo prieš komandą, kurios įžaidėjas Jasikevičius du kartus per vieną kėlinį prametė iš po krepšio.

 

Ši Kėdainių pergalė buvo labai laiku bendrai LKL atžvilgiu, kai lyga vidury žaidimo pakeitė taisykles ir suteikė „Žalgiriui“ ir „Rytui“ išskirtines sąlygas. Tai nepagarba visiems. O "Rytas" bent pasimokė žaisti krizinėje situacijoje, improvizuoti. Geriau prieš Kėdainius negu Eurocupe. Dar nelabai žinojo, kuris ką daro, kai pradėjo lėkt gale, nelabai jautė situaciją, bet rytoj bus nauja diena.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.