RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

“Mothereleganza”: dirbk už visą kainą arba for free, niekada pigiai.

Bendras Mothereleganza ir Šventinio bankucheno albumas - ant sienos. 

 

Praeitą šeštadienį meno, kultūros ir pramogų studija “Mothereleganza” pakvietė į savo atidarymą. Tai dizainerių, kūrybininkų ir galvotojų įstaiga, kuri stengiasi pagražinti Lietuvą ir klientus joje. Per blaiviausią jų narį po atidarymo – Džiugą Valančauską – pabandžiau su jais pakalbėt.

-Kodėl atidarėte studiją?

-Mama užpūtė žvakutę ir sugalvojo norą. Norime būti nepriklausomi todėl frylansiname. Turime ambicijų uždirbti iš savo meno, tai mūsų jėga. Stumiam savo art mašiną į priekį. Neseniai išleidom savo Ganza CD (su Luku „Šventiniu bankuchenu“ Šidlausku – red.past.). Ir be studijos atsinaujinom internetinę parduotuvę www.mothereleganza.com.

 

-Kiek jūsų yra? Kas “Mothereleganza” sudaro?

M.E. komandą sudaro trys dizaineriai: do-re-my, egyboy, Džiugas Val (Valančauskas). Fotografė RasaJ (Juškevičiūtė) ir „soul sister“ Rita.

 

-Ar turite estetinį manifestą?

-Fashion diva estetikos motina yra Mothereleganza, o grubiau - dirbk už visą kainą arba for free, niekada pigiai. Šito stengiamės laikytis.

-Kas jūsų klientai?

-Dylinam su vietine fauna, ieškom klientūros užsienyje. Daugiausia padedam reklamos agentūroms, kai nespėja, turime tv užsakymų, dirbame su festivaliais, klubais, mados dizaineriais, kuriame įvaizdį. Galvojame konceptus, idėjas ir išpildome dizainą. Žvakė dar dega – laukiam pasiūlymų.

-Ar gaminate daiktus ir kur jų galima įsigyti?

-Gaminame ir sausaininius peilius, kai reikia. Kai nereikia, kuriame fashion daikčiukus, aksesuarus, propaguojame konceptualų dizainą. Be to, užsiiminėjam šilkografijos menais: spaudžiam savo art printus ant marškinėlių, plakatų, postcardų – eksperimentuojam.

-Kokia muzika pas jus dažniausiai skamba?

-Dabar kažkokią haryyykrišnąą Džiugas užleido grįžęs iš miesto. Atsiuntė skaipu tikrą pavadinimą, labai klausinėjo, kodėl reikia pavadinimo. Fatoumata Diawara, iš Malio dabar skamba. Paprastai drum’nbass jis klauso, nesibodime romantikos. Kai užeina, įkalam rapo ir t.t. Kiekvieną dieną naujas atradimas. Dar klausom Gilles Peterson naktinės radijo laidos iš Anglijos, BBC radio 1, įrašytą transliaciją. Įvairiai. Jeigu ateina merginų, užleidžiam griežtos muzikos.

-Kaip praėjo atidarymas? Kvietimas buvo viešas - ar atvertėte marozų į gražesnį kelią?

-Pakvietimas buvo per facebook, kvietėm draugus. Studija buvo full – visi taškė. Kitą rytą vaizdas kaip po atominio sprogimo. Kas link estetikos – tą vakarą visi buvom marozai. Ačiū visiems už palaikymą ir dovanas.

 

Nuotraukos iš atidarymo:

 

 

 

 

 

 

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.