RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Markas Palubenka

Baimė mylėti

Šiandien Vilniuje, „Menų spaustuvėje“ the young, fresh and hot Markas Palubenka pristatė savo debiutinį ilgą nekantraus akustinio ir elektroninio indie roko albumą „No fun in 101“. Albumą išleido Lauro Laučiūno ir asocijatų leiblas eksportui „Mind the groove“, savo pavadinimu papildęs marias perfrazavimų žymiojo Londono metro perspėjimo „Mind the gap“.

Paguodos prizas

„Jei nedavė „M.A.M.A, duos T.Ė.T.Ė“, vakar visą vakarą buvo šūkaliojama per tuos alternatyvos apdovanojimus. Šūkis labai gerai atspindi alternatyvos esmę – jeigu tau nepavyksta meinstryme, eik šalikeliais, you misfit. Negali gauti, ko nori, būti vietoj Petruškevičiaus on ze kovers of ze magazyns, kokias turi alternatyvas?

Alina Orlova: „Dabar mano kūryboj mažėja žodžių“

Šiandien Šv.Jonų bažnyčioj Markas Palubenka taip apšildė Aliną Orlovą-Orlovskają, kad sudainuot jam gavos dar geriau negu „Tamstoj“, o su Alina susipažinau sakydamas, kad geriau vėliau negu niekad. Greitu metu jie kartu išvažiuoja koncertuot Maskvoj, Pamaskvy ir Pytery. Per gastroles Alina turbūt sugros ir savo naujų gabalų, kuriuose skamba armonika ir komentuojamas Faulkneris. Per interviu sužinojau, kad kai ji sėdi ant palangės, jai vis dar kyla visokių minčių...

 

Alina Orlova su ją apšildančiu Marku Palubenka susipažins koncerte

Gruodžio 12 d. Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje įvyks Alinos Orlovos koncertas, kurio metu ją apšildys kitas indie muzikos strazdas – Markas Palubenka.

Markas Palubenka: „Biškį esu egoistas“.

Vakar „Tamstoj“ grojo antrą karjeros pusmetį įpusėjęs indie muzikantas Markas Palubenka. Lyriškas, dažnai su skausmu veide, uždaruoliškai linguojantis per rokavus pragrojimus, bet kartu ir gyvas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.