RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Mantas Katleris

Publikos juokas išryškino komikų humorą

Per 58 minutes buvo rezervuoti visi „Tamstos“ staliukai į vakarykštį „Humoro klubo“ komikų atsistojėlių pasirodymą, nuo scenos paskelbė žinovas Paulius Ambrazevičius, kuris, kaip pats sako, panašus į Kauno areną, šlykštus iš išorės ir bjaurus iš vidaus. Į Andriaus Mamontovo koncertą – per dvi dienas.

Raibys atstovėjo

Vakar Vilniaus klube "Tamsta" komikas atsistojėlis Domas Raibys atstovėjo kokią valandą per pertraukų ir prajuokino pilną salę publikos - visi staliukai buvo rezervuoti. Pasirodymo datą jis suderino su savo gimtadieniu.

Mantas Katleris: "Žmonės tiki, ką aš kalbu apie savo tėvus"

Komikas Mantas Katleris (24)  leidžia žmonėms gerai jaustis. Ne vien tik savo vulgariais juokais apie antrą galą ir pirmą pabaigą, hm, baigimą, bet ir savo povyza.

"Du kavos" grįžta rugsėjo 6

Komikų, žurnalistų ir blogerių sueiga "Du kavos" savo veiklą stendapų baruose atnaujins rugsėjo 6 d. klube "Woo". Tai papasakojo "Du kavos" renginių organizatorius Martynas Snieganas.

Mantas Katleris - apsileidęs lepšis

Šaltinis Mindaugėlis pranešė, kad "Humoro klubo" pažiba Mantas Katleris po rungtynių "Vėtra-Fulham" buvo pastebėtas prie stadiono seniai nesiskutęs ir bazarinantis su kažkokiu bachūru.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.