RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Komentaras

Kuo giliau į senovę, tuo viskas gražiau

Prieš Lietuvos susitikimą užtvirtinimui, įtikinimui ir užantspaudavimui su EK žymiai sušvelnėjo Gazprom tonas, o Rusijos atstovas prie NATO Rogozinas užsimanė apsikabint, sako, kad lietuviai ir rusai yra vieno kraujo, primena, kad rusai irgi dalyvavo Žalgirio mūšyje.

Juden raus - toks perspėjimas apie gaisrą

Vakar Vilniaus apygardos teismas nusprendė, kad neonacio Žilvino Razmino "pasakyta frazė „Lietuva – lietuviams“ taip pat nesuteikia pakankamo pagrindo teigti, jog išteisintasis siekė diskriminuoti, kurstyti neapykantą būtent žydų tautybės asmenų atžvilgiu".

TV pietūs

Žiūrėjau šiandien teliką nesirinkdamas.

Iš paskos matos prasčiau

Šią savaitę Edwardas Lucas pasakė savo nuomonę. Kadangi nuomonė nepriklausoma ir savarankiška, ji sukėlė dideles bangas Lietuvoje.

Tolerantiškos vertybės

Rytis Bulota, kažkurio Lietuvos esė cecho skyriaus viršininkas, rašliavoja kažkokį belenką.

Istorija yra paprasta

Lietuva, Latvija, Estija ir Rusija labai mėgsta kalbėti apie kažkokį istorinį teisingumą, istorinę tiesą ir kitus dalykus. Tačiau tiesų nėra daug.[caption id="attachment_31693" align="alignnone" width="350" caption="Žydas Bronšteinas-Trockis, rusas Iljičius-Leninas ir gruzinas Džiugašvilis-Stalinas.

Tiesa išlaisvino ir išlaisvins

Sekmokas, Kubilius ir visa Vyriausybė elgiasi bailiai ir todėl nukenčia. Šiandien Sekmokas sako matąs „Gazprom“ rankas interpeliacijoje.

Artėja skonių karas

"Delfi" kelia problemą, kad daug lietuvių, kurių dauguma geriausiai moka rusų kalbą, žiūri Sovietų Sąjungos laikais sukurtus rusiškus filmus.

Stalino sargyboje

Dauguma žino, kad Guardian yra marksistų, kairiųjų laikraštis, todėl nenuostabu, kad jie kritikuoja Latvijos politiką taupyti.

Amžinasis storulis

Savaitės įvykių peržiūra jums, jūsų šeima ir giminei.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.