RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Komentaras

Europos požemis

Lietuva gyvena alternatyvia istorija. Pagrindinis dalykas II-ojo pasaulinio karo pradžioje yra ne tai, kad mes nesipriešinom sovietams, o kas būtų, jeigu būtumėm pasipriešinę. Kas būtų, jeigu Smetona nebūtų užgrobęs valdžios. Kas būtų, jeigu Sabonis nebūtų 86-ais nusitraukęs kojos, o teisėjas 95-ais finale buvo nupirktas.

Petty petty petty

Degutienė sako, kad kiršina Tomaszewskis, bet ir pati valdžia stengėsi, neleisdama lenkams rašyti vardų taip, kaip jie rašomi. Vardas yra tapatybės pradžia. O čia kalba vienas mokytojas iš Šalčininkų. Skamba menkai.

Arhelrlepfe-azė

Kaži, ar tos karingosios feministės eitų viešai atsisakinėt katalikybės, jeigu nebūtų tokio kieto žodžio kaip "apostazė"? Kaip marketingo studentai, sugužėję į ISM-ą, kad galėtų brendą pastrečint vietoj naujo daikto sukūrimo ir pamaikromenedžint vietoj to, kad smulkintųsi.

Tyliai tyliai, kikiliai

Savaitgalį sužinojau, kad dabartinis Irenos Degutienės patarėjas užsienio politikos klausimais Laurynas Kasčiūnas yra buvęs Murzos padėjėjas. Pasirodo, tai vasario mėnesį iškapstyta žinia. Apdainuota net "Dviračio šou", tačiau iki šiol nebuvo nei Kasčiūno, nei Degutienės paaiškinimų.

Kunigo žodžio laisvė

Paulius Subačius, kunigas be sutanos, deliverina. Ar gali verslininkas raginti už ką nors balsuoti arba ne? Ar gali raginti krepšininkas? Jeigu paragina kunigas, tai bėda, nes pozityvistai tikinčiuosius laiko durniais, kurie neturi savo valios.

Diskutuoja akiplėšos

Iliustruota šios savaitės svarbiausių įyvkių apžvalga, apmąsta ir aptara.

Konservatorių skausmai

Vienam Lietuvos mieste konservatoriams skauda, kad deramasi su partijomis, kurioms priklauso teisiamas Uspaskichas ir nušalintas Paksas. Kitame Lietuvos mieste konservatoriai sudaro koaliciją su Jaunąja Lietuva.

Ar viešieji ryšiai yra moralu?

"Lietuvos rytas" pabrėžia, kad Raimundo Palaičio Vidaus reikalų ministerija išleido pinigų brošiūrai apie ministerijos politiką, darbus, ir tai yra blogai.

Desmetonizaciją dabar!

Žymusis šiaulietis Valdas Adamkus mėgsta turėti nuomonę ir kai pasitaiko proga, ją teigia. Jis dažnai kalba apie vertybes, jų neįvardindamas. Vakar, šalia Vatikano nuncijaus, jis sakė taip:...

Rasistai Kaune

TS-LKD pasmerkė rasistines eitynes, tačiau Kaune bando daryti koaliciją su rasistine "Jaunąja Lietuva".

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.