RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Komentaras

Naujienos akimirksniu

"Naujienos akimirksniu", skelbia reklama prieš filmo "Egzorcizmas" (originalas - "The Rite", kiek abstraktesnis "ritualas"). Ką tai reiškia? Iš esmės akcentuojamas interneto greitis. Tas pats, kas parašyt "Alfa.lt - internete". Arba "Alfa.lt - turi http adresą". Taip pat tiesa.

Kanklės

Šiandien sueina metai nuo to, kai mirė mano draugas ir kursiokas Modestas Vaišnoras. Su juo mes dažnam lipdydavome epitetą "Kanklės" visiems verkšlenantiems įsimylėjėliams ir kitokioms sigutėms ach.

Mazuronis ridikiulina

"Tvarkos ir teisingumo" frakcijos Seime seniūnas, demagogas Valentinas Mazūronis ką tik per "Lryto tv" aiškino, kodėl beveik visa jo frakcija nedalyvavo balsavime dėl Lementausko neliečiamybės panaikinimo. Sakė "jis buvęs partijos narys, visi jį pažįsta".

Sovietų sąjungos vergas mato vergus

Sovietų Sąjungoje žmonės buvo vergai - neturėjo žodžio laisvės, neturėjo nuosavybės teisių, negalėjo laisvai judėti ir būti ramūs, kad valstybė saugos jų gyvybes.

Neteisinu, bet teisinu

Žurnalistikos instituto direktorius Žygintas Pečiulis leidžia suprasti, kad jei pradėjai uždirbti mažiau, tai galima vogt ir meluot.

Lenkai negali turėti savo nuomonės

Aš esu partinis krikdemas. Ir man dzin, ką Lenkų rinkimų akcija šneka, kurie iš TS-LKD jiems nepatinka. Na, Songaila ir man nepatinka. Bet kitiems, net Lietuvos žiniasklaidai, toks jų nuomonės išdėstymas yra šokdinimas (ELTA'i) ar net "priešų sąrašas" (Dienai).

Gegužės 1-osios svastika

Kurią čia dieną įvyko Darbo šventė, per kurią Algirdas Butkevičius ir kiti komunistai reikalavo trumpesnio darbo. Nes kai visiškai nedirbsi, bus labai didelis darbas.

"Intelektualas" - kitas būdas pasakyti, kad tu protingas

Tie intelektualai, tokie protingi, kad turi net kitą žodį sau apibūdinti šiandien paskelbė sieksiantys dialogo su Lietuvos lenkais, kas yra gerai, ir sako ne politikams, kas yra labai neprotinga.

Gražulis

Yra žmogaus gyvenime etapų, kai aplinka gali būti kalta. Tai ne jums, Paksai. Tame etape prie tavęs gali prieiti auklėtoja ir pasakyti, kad jeigu tau patinka berniukai, tai viskas gerai. What, klausi tu? Auklėtoja tau maloniai paaiškins apie kelią į pragarą.

Vilniaus okupacija

Vis dar nežinia, ką turėjo omeny Tomaszewskis, sakydamas "mūsų žemės", dėl ko labai pyko Valatka, sakęs, kad tai kėsinimasis į Lietuvos teritorinį vientisumą. Dabar "Lietuvos rytas" publikuoja straipsnį, kuriame Vilniaus okupaciją neigiančio Lenkijos Užsienio reikalų ministras Sikorskio neigiantysis pareiškimas laikomas "per staigiu", o tautos idėja apskritai bandoma diskredituoti.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.