RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Komentaras

Kūris prieš Konstituciją

Daugybę kartų savo marksistines, antilaisvės pažiūras viešai deklaravęs buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas Egidijus Kūris padėjo kitam komunistui, Salamakinui, ruošti įstatymą, kuriuo ruošiamasi apriboti grupės žmonių žodžio laisvę.

Aš myliu Lietuvą, nes nekenčiu lenkų

Naciai plačiuose vandenyse: LNK laida "Aš myliu Lietuvą" Eišiškėse organizavo lenkiškų užrašų plėšymą.

Grybauskaitė yra barškutis

Grybauskaitė išvažiavo į užsienį ir iš ten šnekėjo nesąmones.

Misija Sibiras

Šis anekdotas visai ne ciniškas, kai matai, kad per LTV koncertą tos "Misijos į Sibirą" (kadangi Sibiras labai toli, o kapus tvarkyti yra labai sudėtinga, pavadinimas su iššūkiu) "Pikaso" dainuoja linskmas daineles. Kapus tvarkyti turbūt tikrai labai linksma. Arba jie nespėjo parašyti dainos, kaip faina gyvuliniam vagone, visi čia kartu sumesti, nušalom rankas, dizenterija faina, šiandien visi pasmerkti.

Margarita Jankauskaitė sužalojo žmogų

Kriminalinė kronika. Kurią čia dieną Margarita Jankauskaitė pareiškė, kad Didžioji Lietuvos problema – heteronorma – skirstymas į vyrus ir moteris, nepaliekant erdvės kitokiems.

Mindaugas Jackevičius jungdamas krokodilą ant akumuliatoriaus sumaišė galus

"Delfi" žurnalistas Mindaugas Jackevičius užsimanė išvadinti konservatorius supistais naciais ir apklausė kelis politikus, ar jie mano taip pat. Tarp jų - ir Egidijų Klumbį, kuris pernai pareiškė, kad nenori, jog Lietuvos rinktinėje žaistų negrai, kad kai kurie žmonės yra blogi, nes jų oda tamsi.

Eglė Samoškaitė atbuliniu įvažiavo į priešinga juosta važiavusią Degutienę

Eismo įvykių suvestinėje šiandien... Ujujuj. Ujujuj.

Eglė Samoškaitė atsisakė tikrintis blaivumą

"Delfi" žurnalistė Eglė Samoškaitė atsisakė tikrintis blaivumą ir rėžėsi į sieną. Kadangi žurnalistikos žanrai, pirmiausia žinutė, jai yra neįkandami, į "Delfi" ji parašė rašinį, padirbo dirbinį, kuriame pagal geriausias Lietuvos informacinės žurnalistikos tradicijas suplakė informaciją su nuomone."Delfi" žurnalistė Eglė Samoškaitė atsisakė tikrintis blaivumą ir rėžėsi į sieną.

Adomėnas vėl klysta

Seimo narys Mantas Adomėnas parašė ilgą straipsnį apie Lietuvos dešinę.

Noriu pastumti link drąsos

Man labai patinka, kai kūrėjai imasi lietuvių kalbą naudoti drąsiai, nebijodami kalbininkų nomenklatūros. Lietuvoje labai dažnai bijoma pasakyti taip, kaip pasakė koks nors gatvės poetas. Nors jis ir pasakė taisyklingai ir vaizdingai, dėl stiliaus neįprastumo iš pradžių būna pakursyvinamas, o paskui visai išgujamas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.