RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Komentaras

Valatka ima atrasti demokratinę santvarką

Šįkart Valatka savo savaitiniam komentare problemą iškėlė aktualią - ar galima turėti interesų? Juk dažnai verslą tūlas, net tas pats "Lietuvos rytas", apkaltina siekiu pasipelnyti, o politiką - politikavimu. Iškelia ir išeina grybauti šėko. Ne visai apie tai jis šneka, bet į tą pusę - ar galiu aš būti pilietis demokratinėje respublikoje, kaip padaryt, kad šioje valstybėje man būtų patogiau gyventi?

Kai pirmas yra antras

Taip būna tik pas reklamščikus. Viso pasaulio. O kadangi pasaulyje visi daro, tai ir mes taip darom. Kad ir trys reklamos varžytųsi vienoje kategorijoje, prizą gali gauti tik viena. Ir tai apdovanota tik sidabru. "Netraukia ant aukso", sako reklameris. Tai kas tas auksas? Žiūri reklameris į reklamą ir mano, kad būtų padaręs geriau. Ar tas auksas yra kažkur kažkada laimėjusi reklama? Keliamas reikalavimas, kad va ta pati reklama būtų sukurta antrą kartą? Žo, jei yra tik antra vieta, reiškia yra nepralenkiami autoritetai, į kuriuos reikia lygiuotis, bet pralenkti neįmanoma. Sudievinti.

Fašistų laikas baigėsi. Talibanas lauk!

Šlykštamarškiniai fašistai vėl savo kerpėtais pirštais bjauroja gražų laisvės veidą.

Grybauskaitė teigia, kad Seimo nariai yra korumpuoti. Visi?

Prezidentės požiūriu, aplinka gali būti kalta.

Sabas - geriausias

Sabas su Garastu šiandien pristatė taurę naudingiausiam Eurobasket 2011 žaidėjui.

Rausvaodis Landsbergis

Atsigavęs Landsbergis kurią čia dieną į Lietuvos žinias pavarė kažką ne kalantiško ir ne politkaliniško. Apie natūralų norą gyventi ir turėti šeimą, t.y., tą gyvenimą tęsti! Sveikinu dėl to jį ir visus konservatorius!

Skausmas ir laisvė Rusijoje

Rusijos prezidento D.Medvedevo atstovas Michailas Fedotovas atvažiavo į Lietuvą ir pasakė, kad Rusija – kur kas didesnė totalitarinio režimo auka, nei bet kuri kita šalis.

Vaišnys parlamente

...Seimo TV pramuša dugną ir krenta krenta.

Kuris valdžiažmogis smaugia spaudą?

Kadangi Nacionalinio atsargumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas bijo kalbėti tiesiai, sutirština spalvas iki nesąmonės.

Spėkite, kas pripylė benzino į dyzelį?

Eglė Samoškaitė. Praeitą penktadienį ji padirbo rašinį pavadinimu "Už R.Paksui palankią teisininkų išvadą „tvarkiečiai“ sumokėjo apie 90 tūkst. Lt".

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.